• Jūrmala aicina uz gadatirgu Mellužos

    Sestdien, 21. septembrī, atjaunotajā Mellužu estrādē Mellužu prospektā 6 Jūrmalā  notiks rudens gadatirgus ar tirgošanos, muzikālām un teatrālām izdarībām, “umurkumuru” un radošajām darbnīcām visai ģimenei.

    piektdiena, 20.septembris, 2019
image
Par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā jāmaksā

Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro. Pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Tāpat pastāv iespēja nodevu samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

ceturtdiena, 28.marts, 2019
image
Jūrmalas apstādījumi saņem starptautisku atzinību

"Latvijas ainavu arhitektūras balvas 2019" skatē 2019. gada 13. septembrī Jūrmalas pilsētas domei un apzaļumošanas uzņēmumam SIA "JLD" tika piešķirts diploms par Jūrmalas pilsētas dekoratīvo ziedu noformējumu, ilgstošu konsekventu pieeju pilsētas sezonālo apstādījumu plānošanā.

piektdiena, 20.septembris, 2019
image
Ceturtais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss pulcēs korus no septiņām pasaules valstīm

No 20. līdz 22. septembrim sadarbībā ar Jūrmalas domi Dzintaru koncertzālē ceturto gadu notiks Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šogad par Grand Prix ieguvēja titulu sacentīsies deviņi kori no septiņām valstīm: Turcijas, Īrijas, Krievijas, Somijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas.

otrdiena, 10.septembris, 2019
image
Piesakiet pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem!

Līdz 31. oktobrim aicinām pieteikt pretendentus Jūrmalas pilsētas apbalvojumiem.

piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Aicina izvirzīt Sabiedriskā labuma balvai

Jūrmalas pilsētas dome līdz 31. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Aicinām uz bezmaksas zaļo pārgājienu Ragakāpā

Sestdien, 21.septembrī, aicinām uz bezmaksas zaļo pārgājienu “Ragakāpa – kur upe satiekas ar jūru”. Pulcēšanās plkst.11.00 pie Jūrmalas Brīvdabas muzeja. 

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Dzintaros notiks košākais rudens skrējiens Latvijā – “Electric Run Jūrmala”

28. septembrī Jūrmalā Dzintaros norisināsies košākais rudens skrējiens – “Electric Run Jūrmala”. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība skrējienā ir bez maksas.

piektdiena, 13.septembris, 2019
image
Aicinām izteikt viedokli par Jomas ielas apgaismojumu

2020.gadā tiek plānots veikt Jomas ielas apgaismojuma nomaiņu, uzlabojot tā energoefektivitāti un funkcionalitāti. Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties un izteikt viedokli par Jomas ielas apgaismojumu.

trešdiena, 18.septembris, 2019
image
Rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība rudenī nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
image
Noķert un saglabāt pozitīvās emocijas!

Lai sniegtu atbalstu un vairotu pozitīvas emocijas, sākot ar 2019.gada oktobri tiek organizēta bezmaksas 12 nodarbību atbalsta grupa cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Aicina pietiekties LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā

Vēl līdz 20.septembrim var pieteikties dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas biznesa inkubatorā. 

trešdiena, 21.augusts, 2019
Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
septembris 2019