• Aicinām savlaicīgi noformēt caurlaidi!

    No 1. aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide.

    Aicinām jūrmalniekus būt rūpīgiem un pārliecināties par to, vai transportlīdzeklim ir automātiski reģistrēta caurlaide, un laikus iesniegt pieteikumu, ja caurlaide nepienākas automātiski. Par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā bez noformētas caurlaides tiek piemērots sods 50 eiro apmērā.

    piektdiena, 1.marts, 2019
image
Sākot no trešdienas – būtiski satiksmes ierobežojumi Dubultos-Majoros!

Šodien, 20.martā, tiek uzsākta siltumtrašu rekonstrukcija, kuras laikā Z.Meierovica prospektā un Pilsoņu ielā uz darbu veikšanas laiku ierobežota autotransporta kustība. Darbu veikšanas laikā Z.Meierovica prospektā slēgta brauktuve Rīgas virzienā, transporta kustību organizējot pa pretējā virziena brauktuvi, atvēlot vienu joslu katram virzienam.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Jūrmalniekus aicina uz NVO semināru

20. martā plkst.17.00 Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110 notiks seminārs NVO pārstāvjiem un pilsētas aktīviem iedzīvotājiem par baltā galdauta svētku organizēšanu savā sētā.

otrdiena, 12.marts, 2019
image
Metāla māksla un akvareļi izstādēs Jūrmalas pilsētas muzejā

20. martā plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas muzejā tiks atklāts jauns izstāžu cikls, kurā skatītājiem tiks piedāvātas divas dažādas izstādes – metālmākslinieka Induļa Urbāna personālizstāde “Dullā Urbāna pārdomas par dzīvi” un akvarelista Zigmunda Šņores personālizstāde “Pastaiga ar Fanniju”.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Paziņojums par dabas parka “Ragakāpa” dabas aizsardzības plāna izstrādes sabiedriskās apspriešanas sanāksmi

21. martā plkst. 17.00 notiks īpaši aizsargājamās dabas teritorijas dabas parka “Ragakāpa” dabas aizsardzības plāna sabiedriskās apspriešanas sanāksme.

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
image
Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

trešdiena, 20.marts, 2019
image
Jūrmalas slimnīca saņem “Gada slimnīcas” titulu

Jūrmalas slimnīca nozīmīgākajā gada notikumā medicīnas nozarē – balvu pasniegšanas ceremonijā “Gada balva medicīnā 2018” – saņēmusi apbalvojumu “Gada slimnīca”. Apbalvojumu Jūrmalas slimnīcai piešķīrusi Latvijas Ārstu biedrība, kas atzinīgi novērtējusi slimnīcas attīstību un izaugsmi.

otrdiena, 19.marts, 2019
image
Dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” atjaunos ganīšanu

Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Dabas fondu plāno šogad atjaunot ganīšanu dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” Plūdu-Turaidas ielu rajonā Majoros un teritorijā pie dzelzceļa Priedainē.

trešdiena, 13.marts, 2019
image
Pavasara koncerti Dubultu koncertzālē

Jaunā Dubultu koncertzāle Jūrmalas Mūzikas vidusskolā martā un aprīlī aicina uz kamermūzikas, kora un džeza mūzikas koncertiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Atgādinām: pilsētas pludmalēs aizliegts atrasties ar suņiem

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējo dienu laikā saņem arvien vairāk aculiecinieku zvanu par piejūrā cilvēku nepieskatītiem suņiem, kas mēģina kaitēt roņu mazuļiem – tos biedējot ar riešanu vai pat ievainojot. Atgādinām, ka Jūrmalas pilsētas pludmalēs un peldvietās ir aizliegts ievest suņus vai atrasties ar suņiem vai citiem mājdzīvniekiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Jūrmalas tūrisma informācijas centrs uz laiku atradīsies Jūrmalas pilsētas muzejā

Tūrisma informācijas centrā, sākot ar 18. martu tiek veikts remonts. Informācijas centra pagaidu atrašanās vieta ir Jūrmalas pilsētas muzejā, Tirgoņu ielā 29.

otrdiena, 19.marts, 2019
image
Jūrmalas jaunieti, piesakies starptautiskam projektam!

Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" Stratēģiskās partnerības projektā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 16 līdz 21 gadiem, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību, kā arī kuriem ir vēlme iegūt zināšanas un iemaņas, kas turpmāk noderētu, uzsākot darba gaitas.

ceturtdiena, 14.marts, 2019
image
Izsludina līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa otro kārtu

Jūrmalas pašvaldība aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu veselības aprūpes pieejamības palielināšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumu īstenošanai, sabiedrības integrācijas pasākumu un sabiedrības izglītošanas pasākumu vides aizsardzības sekmēšanas īstenošanai.

otrdiena, 12.marts, 2019
image
Nomas maksa par kapavietu uzturēšanu 2019.gadā netiks piemērota

Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde “Jūrmalas kapi” informē, ka no 2019.gada 5.marta ikgadējā nomas maksa par kapavietu uzturēšanu vairs nav jāmaksā. 

ceturtdiena, 14.marts, 2019
image
Aptauja: Kā vērtējat pašvaldības izdevuma saturu

Jūrmalas pilsētas pašvaldības izdevumā “Jūrmalas Avīze” rakstām par aktualitātēm pašvaldībā un tās iestādēs, par pilsētas domes pieņemtajiem lēmumiem. 

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
image
Simt mīļākās dziesmas

Turpinot pasākumu ciklu senioriem un ģimenēm, aicinām ikvienu jūrmalnieku iesūtīt savu, savu vecāku un vecvecāku mīļāko dziesmu nosaukumus.

otrdiena, 5.marts, 2019
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
marts 2019