Bulduru izstāžu nama ēka

Bulduru Izstāžu nama ēka būvēta 1920.gadā, tā ir koka arhitektūras piemineklis. Tajā ir divas izstāžu zāles, kurās patstāvīgi notiek interesantas izstādes un apmeklētājus iesaistošas mākslas akcijas. Savus darbus izstāda gan Jūrmalas mākslinieki, gan autori no citām pilsētām un valstīm.

Bulduru Izstāžu nams izstāžu ideju un koncepciju radīšanā sadarbojas ar radoši darošo biedrību „RAD-DAR”.

Kopš 2012.gada Bulduru Izstāžu nams organizē Latvijas neatkarībai veltītu konkursa izstādi „JĀ/NEatkarība”. Bulduru Izstāžu nams šo konkursu izsludina jau vasaras beigās un lūdz autorus radīt laikmetīgus un sociāli aktīvus mākslas darbus par tēmu – Latvijas neatkarība. 

Par gadskārtēju un plaši apmeklētu tradīciju ir kļuvusi izstāde-akcija-loterija „Gada nedarbs”, kura katru gadu tiek atklāta 1.aprīlī – joku dienā. Izstādes koncepcijas pamatā ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu. 

Mākslinieka Valda Buša darbnīcā 

Nama otrajā stāvā apmeklētājs nokļūst mākslinieka Valda Buša darbnīcā – autentiskā vidē, kurā mākslinieks strādājis kopš 1982. gada. Darbnīcā un izstāžu zālē eksponēti Valda Buša darbi - gleznas, studijas, akvareļi. Digitālā formātā var iepazīties ar mākslinieka biogrāfiju un daiļradi.

Izstāžu zāles apmeklējums – bez maksas.

Datums 17. septembris, 2021 – 16. oktobris, 2021
Laiks10.00–17.00
Atrašanās vietaBulduru Izstāžu namā Muižas ielā 6

Jūrmalas Mākslinieku biedrības izstāde “Artiste en pleinair”

Izstādē apkopoti Jūrmalas mākslinieku biedrības gleznotāju darbi, kas tapuši šovasar mākslas plenēros tepat Latvijā. Gleznās…
Datums 25. septembris, 2021
Laiks12.00
Atrašanās vietaValda Buša darbnīcā Muižas ielā 6

Radošā darbnīca pieaugušajiem "Koki Valda Buša gleznās"

Darbnīcu vada māksliniece Līga Baņķiere. Dalību pieteikt iepriekš pa tālruni 29769386 vai e-pastu liga.bankiere@jurmala.lv

Bulduru Izstāžu nams

bulduruizstazunams [at] jurmala.lv