• Ziemas noskaņu koncerti un svētku norises Jūrmalā

    Jūrmala aicina izbaudīt pirmssvētku laiku, apmeklējot Ziemassvētku noskaņu koncertus Dubultu baznīcā, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalas Kultūras centrā un Dubultu koncertzālē. Kopā ar ģimeni un draugu pulkā aicināti apmeklēt Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus pilsētā.

    trešdiena, 4.decembris, 2019
image
Aicina uz radošajām darbnīcām brīvdienās

Jau trešo gadu Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, mirdz gaismas skulptūras un dekori, kas veidoti no tūkstošiem lampiņu virtenēm. 

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
No nākamās nedēļas gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutā Rīga-Sloka

Saistībā ar to, ka vilciena maršrutā Rīga-Tukums 2 vilciens retāk apstāsies pieturā "Kūdra", no pirmdienas, 9.decembra, autobuss, kas kursē maršrutā Rīga-Sloka un līdz šim izbrauca no pieturas Sloka plkst.7.30, turpmāk izbrauks no pieturas Kūdra plkst.7.19. 

piektdiena, 6.decembris, 2019
image
Sirds veselības diena un Ģimenes diena – jūrmalnieku veselībai

Aicinām Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus uz bezmaksas veselības pasākumiem decembrī – Sirds veselības dienu 6.decembrī un Ģimenes dienu 13.decembrī.

otrdiena, 3.decembris, 2019
image
Aicinām piedalīties aptaujā!

Plānojot attīstīt veloinfrastruktūru un pilnveidojot aktīvās atpūtas piedāvājumu Jūrmalā, vēlamies uzzinātu iedzīvotāju viedokli par veloapmācības laukuma izeidi pilsētā un noskaidrot riteņbraukšanas paradumus.

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina audzēkņu papildu uzņemšanu

Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina audzēkņu papildu uzņemšanu sakarā ar to, ka audzēkņu plūsmas rezultātā ir radušās brīvas vietas. 

ceturtdiena, 5.decembris, 2019
image
Izsludina slēgtās izsoles zvejas rīku limitiem

Jūrmalas pilsētas dome organizē ​rūpnieciskās zvejas tiesību nomas slēgtu mutisko izsoli lucīšu murdu zvejas rīku limitiem pašpatēriņa zvejai un izsoli reņģu tīklu limitiem specializētai salaku zvejai Rīgas jūras līča piekrastē Jūrmalas pilsētas administratīvajās robežās.

trešdiena, 4.decembris, 2019
image
Apbalvo par ieguldījumu sociālajā un veselības jomā

29. novembrī Jūrmalas Kultūras centrā tika svinīgi pasniegtas Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvas. 

pirmdiena, 2.decembris, 2019
image
Pašvaldība aicina pieteikt projektus līdzfinansējuma saņemšanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina biedrības, nodibinājumus un reliģiskas organizācijas pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam projektu īstenošanai dažādās jomās. 

pirmdiena, 2.decembris, 2019
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
decembris 2019