LIAA pārstāvniecībā Jūrmalā darbojas esošo un potenciālo uzņēmēju kopiena, kas attīsta zināšanas, stiprina savu sociālo kapitālu, kā arī piesaista finansējumu uzņēmumam.

LIAA pārstāvniecība Jūrmalā darbojas ne vien Jūrmalā, bet arī Babītē, Baldonē, Engurē, Jaunpilī, Kandavā, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Tukumā. Tas piedāvā divas atbalsta programmas - pirmsinkubāciju (biznesa ideju autoriem) un inkubāciju (līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem).

Pirmsinkubācijas programmā uzņemšana notiek nepārtraukti. Tās ietvaros ikviens 6 mēnešu garumā var piedalīties inkubatora semināros un darbnīcās, konsultēties ar ekspertiem, tīkloties ar citiem uzņēmējiem, piesaistīt mentoru un bez maksas izmantot atvērtā biroja telpas un tehniku.

Inkubācijā papildus pieejams arī finansiāls atbalsts - granti un līdzfinansējums 50% apmērā biznesa attīstībai nepieciešamajiem pakalpojumiem - mārketingam, grāmatvedībai, prototipēšanai, testēšanai, sertificēšanai, telpu nomai un citiem. Uzņēmums var darboties programmā 4 gadus. Pēc pirmā gada grantus piešķir arī iekārtu un aprīkojuma iegādei.

Atvērtais birojs atrodas Piestātnes ielā 11a, Jūrmalā. Šeit regulāri notiek konsultācijas, izglītojoši un tīklošanās pasākumi. Tā ir telpa uzņēmējiem, interesentiem un uzņēmējdarbības atbalstītājiem, kā arī vieta, kur ikdienā strādāt un tikties ar sadarbības partneriem.

Inkubators sadarbojas ar pašvaldībām, pieredzējušiem ekspertiem un uzņēmējiem, kā arī citām organizācijām un atbalsta institūcijām. Arī inkubatora komanda strādā atvērtajā birojā un ikvienam interesentam ar prieku pastāstīs gan par LIAA piedāvāto atbalstu, gan citām iespējām jaunajiem uzņēmējiem.

Kā pievienoties?

Uzņemšana pirmsinkubācijā noris nepārtraukti un bez konkursa, savukārt inkubācijas pretendentus 2-3 reizes gadā izvērtē uzņemšanas komisija. Lai pievienotos, jāsper pirmais solis - jādodas uz tikšanos ar inkubatora komandu.

Noderīgi

Par pirmsinkubācijas programmu:  https://www.youtube.com/watch?v=sfsxK-CVCJQ

Par inkubācijas programmu: https://www.youtube.com/watch?v=oB4xb0tJwFA&t=1s

Ir nozares, kuras inkubatoru programma neatbalsta. Iepazīsties ar nosacījumiem: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/ierobezojumi-atbilstiba

Aktuālais inkubācijas programmas uzņemšanas grafiks: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/pieteikums

Koprades telpas LIAA pārstāvniecībā Jūrmalā, Piestātnes ielā 11A

LIAA pārstāvniecība Jūrmalā ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību.

LIAA pārstāvniecībā Jūrmalā ir pieejamas koprades telpas jeb atvērtais birojs, kur pārstāvniecības klienti un viesi var strādāt, tikties ar sadarbības partneriem un klientiem, izmantot koprades telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u.c.), kā arī apmeklēt koprades telpā notiekošos seminārus un pasākumus.

Koprades telpas darbam var izmantot uzņēmēji un jauno biznesa ideju autori. Apmeklētājiem ir nodrošināti visi nepieciešamie resursi efektīvam darbam – komfortabli darba galdi, bezmaksas piekļuve internetam, kafija un tēja. Katram dalībniekam jāņem līdzi savs dators un darbam nepieciešamie tehnoloģiskie rīki.

Darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 

Piesakieties konsultācijai un uzziniet vairāk par LIAA pārstāvniecības Jūrmalā piedāvātajām iespējām.

Papildu informācijai: tālrunis +371 28341509, e-pasts – jurmala@liaa.gov.lv. Aktuālā informācija par pasākumiem – LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora “Facebook” lapā. Plašāk par atbalsta programmām: https://business.gov.lv/atbalsta-programmas

Koprades telpas
Biznesa inkubators