Skolēnu autobuss

Skolēnu autobusi kursē mācību gada laikā.

Atgādinām, ka skolēnu autobusu var izmantot arī skolēnu pavadoņi un Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu skolotāji, reģistrējoties braucienam ar Jūrmalas iedzīvotāja karti pie autobusa vadītāja.

1.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
06.56 Ķemeru skola Ķemeru pamatskola
06.57 Bišu iela  
06.58 Sanatorija "Ķemeri"  
06.59 Meža māja  
06.59 Vēršupīte  
07.01 Melnezers  
07.02 Vecslocene  
07.03 Jaunķemeri  
07.04 Sanatorija "Jaunķemeri"  
07.07 Kauguru vidusskola Jūrmalas valstspilsētas Kauguru vidusskola
07.08 Ganību iela  
07.09 Telšu iela  
07.12 Mežmalas vidusskola Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola
07.17 Jurģu iela  
07.19 Dzelzceļa stacija "Sloka"  
07.21 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.22 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
07.23 Zīmuļu parks  
07.25 Kauguru tirgus  
07.26 t/c Līgo  
07.28 Lauku iela  
07.29 Telšu iela  
07.30 Talsu pagrieziens  
07.31 Ventspils pagrieziens  
07.32 Nemo  
07.33 NRC Vaivari Vaivaru pamatskola
07.34 Vaivari  
07.35 Asari  
07.36 Bērzu iela  
07.37 Melluži  
07.38 Puķu iela  
07.39 Mellužu estrāde  
07.40 Pumpuri Pumpuru vidusskola
07.41 Raiņa priedes  
07.42 Jaundubulti  
07.43 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
07.44 Kļavu iela  
07.45 Dzelzceļa stacija "Dubulti"  
07.46 Aspazijas muzejs  
07.47 Jūrmalas dome  
07.48 Dzelzceļa stacija "Majori"  
07.49 Smilšu iela Majoru vidusskola
07.54 Lielupe  
08.05 Zīlīšu iela  
08.06 Olaines iela  
08.07 Priedaines stacija  
08.08 Babītes iela  
08.09 Aizupes iela  
08.12 Lielupe  
08.14 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
08.16 Dzintaru ceļa pārvads  
08.17 Dzintaru koncertzāle  
08.18 Jāņa Pliekšāna iela  
08.19 Smilšu iela Majoru vidusskola
08.20 Majoru stacija  
08.21 Jūrmalas dome  
08.22 Aspazijas muzejs  
08.24 Dubultu stacija  
08.26 Kļavu iela  
08.27 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
08.28 Jaundubulti  
08.29 Raiņa priedes  
08.30 Pumpuri Pumpuru vidusskola
2.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
07.00 Dzelzceļa stacija "Sloka"  
07.01 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.02 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
07.04 Zīmuļu parks  
07.06 Tirgus  
07.08 TC "Līgo"  
07.10 Lauku iela  
07.12 Telšu iela Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola
07.13 Talsu pagrieziens  
07.14 Ventspils pagrieziens  
07.14 Nemo  
07.15 NRC "Vaivari" Vaivaru pamatskola
07.16 Vaivari  
07.17 Asari  
07.18 Bērzu iela  
07.19 Melluži  
07.19 Puķu iela  
07.20 Mellužu estrāde  
07.21 Pumpuri Pumpuru vidusskola
07.22 Raiņa priedes  
07.22 Jaundubulti  
07.23 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
07.24 Kļavu iela  
07.25 Dzelzceļa stacija "Dubulti"  
07.26 Aspazijas muzejs  
07.27 Jūrmalas dome  
07.29 Dzelzceļa stacija "Majori"  
07.30 Smilšu iela Majoru vidusskola
07.31 Jāņa Pliekšāna iela  
07.32 Dzintaru koncertzāle  
07.34 Miera iela  
07.35 Promenādes iela  
07.36 Ošu iela  
07.37 Ķemeru iela  
07.38 Plūdu iela  
07.39 Ormaņu iela  
07.40 Turaidas iela  
07.41 Promenādes iela  
07.42 Miera iela  
07.43 Dzintaru ceļa pārvads  
07.44 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
07.46 RIMI “Lielupe”  
07.47 Vienības prospekts  
07.48 Jūrmalas slimnīca  
07.50 Bulduri  
07.51 Bulduru stacija  
07.52 Kr.Barona iela  
07.53 Indras iela  
07.54 Dzintaru mežaparks  
07.55 Dzintaru koncertzāle  
07.56 Jāņa Pliekšāna iela  
07.57 Smilšu iela Majoru vidusskola
07.58 Majoru stacija  
08.00 Jūrmalas dome  
08.01 Aspazijas muzejs  
08.03 Dubultu stacija  
08.05 Kļavu iela  
08.06 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
08.08 Jaundubulti  
08.09 Raiņa priedes  
08.10 Pumpuri Pumpuru vidusskola
3.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
14.05 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
14.12 Dz.st. “Bulduri”  
14.13 Kr.Barona iela  
14.14 Indras iela  
14.15 Bulduru stacija  
14.16 Dzintaru mežaparks  
14.17 Dzintaru koncertzāle  
14.18 Jāņa Pliekšāna iela  
14.19 Smilšu iela Majoru vidusskola
14.20 Dz. st. "Majori"  
14.20 Jūrmalas dome  
14.21 Aspazijas muzejs  
14.24 Dz. st. "Dubulti"  
14.26 Kļavu iela  
14.27 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
14.27 Jaundubulti  
14.28 Raiņa priedes  
14.29 Pumpuri Pumpuru vidusskola
14.30 Mellužu estrāde  
14.31 Puķu iela  
14.31 Melluži  
14.32 Bērzu iela  
14.33 Asari  
14.33 Vaivari  
14.34 NRC "Vaivari" Vaivaru pamatskola
14.35 NEMO  
14.36 Talsu pagrieziens  
14.36 Telšu iela Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola
14.37 RIMI "Kauguri"  
14.38 Lēdurgas iela  
14.39 Jurģu iela  
14.41 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
14.43 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
14.44 Zīmuļu parks  
14.45 Nometņu iela  
14.46 TC "Kauguri"  
14.48 Sanatorija "Jantarnij Bereg"  
14.49 Sanatorija "Jaunķemeri"  
14.50 Jaunķemeri  
14.51 Vecslocene  
14.52 Melnezers  
14.54 Vēršupīte  
14.55 Meža māja  
14.56 Sanatorija "Ķemeri"  
14.57 Bišu iela  
14.59 Ķemeru skola Ķemeru pamatskola
4.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
07.25 Lauku iela  
07.27 Ganību iela  
07.28 Raiņa iela  
07.29 TC “Kauguri”  
07.30 Nometņu iela  
07.31 Zīmuļu parks  
07.33 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
07.34 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.36 Jēkabpils iela  
07.37 Raiņa iela  
07.38 Sloka  
07.39 Asfalta rūpnīca  
07.40 Tehnoinform  
07.41 Atbalss iela  
07.42 Zaļā iela  
07.43 Kapsēta  
07.44 Attīrīšanas iekārtas  
07.45 Krastciems  
07.46 Briežu iela  
07.47 Čiekuru iela  
07.49 Olgas iela  
07.50 Valteri  
07.51 Tērces iela  
07.53 Lūšu iela  
07.55 Dārzu iela  
08.00 Mellužu estrāde  
08.02 Pumpuri Pumpuru vidusskola
08.03 Raiņa priedes  
08.04 Jaundubulti  
08.06 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
08.07 Kļavu iela  
08.09 Dzelzceļa stacija "Dubulti"  
08.10 Aspazijas muzejs  
08.11 Jūrmalas dome  
08.12 Dzelzceļa stacija "Majori"  
08.14 Smilšu iela Majoru vidusskola
08.21 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
5.marsruts
Laiks Pieturvieta Skola
07.07 Lauku iela  
07.09 Ganību iela  
07.10 Raiņa iela Kauguru vidusskola
07.11 TC “Kauguri”  
07.12 Nometņu iela  
07.13 Zīmuļu parks  
07.14 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
07.15 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.17 Jēkabpils iela  
07.18 Kauguru vidusskola  
07.19 Sloka  
07.20 Asfalta rūpnīca  
07.20 Tehnoinform  
07.21 Atbalss iela  
07.22 Zaļā iela  
07.23 Kapsēta  
07.24 Attīrīšanas iekārtas  
07.25 Krastciems  
07.26 Briežu iela  
07.27 Čiekuru iela  
07.28 Olgas iela  
07.30 Valteri  
07.31 Tērces iela  
07.33 Lūšu iela  
07.35 Dārzu iela  
07.39 Mellužu estrāde  
07.40 Pumpuri Pumpuru vidusskola
07.41 Raiņa priedes  
07.42 Jaundubulti  
07.43 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
07.44 Kļavu iela  
07.45 Dzelzceļa stacija "Dubulti"  
07.46 Aspazijas muzejs  
07.47 Jūrmalas dome  
07.48 Dzelzceļa stacija "Majori"  
07.49 Smilšu iela Majoru vidusskola
08.01 Buļļuciems  
08.08 Bulduri  
08.13 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
08.19 Smilšu iela Majoru vidusskola
08.23 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
08.26 Pumpuri Pumpuru vidusskola
6.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
07.34 Valteri  
07.36 Olgas iela  
07.37 Čiekuru iela  
07.38 Briežu iela  
07.39 Krastciems  
07.40 Attīrīšanas iekārtas  
07.41 Kapsēta  
07.42 Zaļā iela  
07.43 Atbalss iela  
07.44 “Tehnoinform”  
07.45 Asfalta rūpnīca  
07.47 Sloka  
07.49 Jēkabpils iela  
07.51 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.53 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
07.55 Zīmuļu parks  
07.57 Kauguru tirgus  
07.58 t/c Līgo  
07.59 Lauku iela  
08.00 Telšu iela  
08.02 Talsu pagrieziens  
08.03 Ventspils pagrieziens  
08.03 Nemo  
08.05 NRC Vaivari  
08.06 Vaivari Vaivaru pamatskola
08.07 Asari  
08.08 Bērzu iela  
08.09 Melluži  
08.10 Puķu iela  
08.11 Mellužu estrāde  
08.12 Pumpuri Pumpuru vidusskola
08.13 Raiņa priedes  
08.14 Jaundubulti  
08.15 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
08.16 Kļavu iela  
08.17 Dzelzceļa stacija "Dubulti"  
08.18 Aspazijas muzejs  
08.19 Jūrmalas dome  
08.20 Dzelzceļa stacija "Majori"  
08.22 Smilšu iela Majoru vidusskola
08.23 Jāņa Pliekšāna iela  
08.24 Dzintaru koncertzāle  
08.25 Dzintaru ceļa pārvads  
08.26 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
7.maršruts
Laiks Pieturvieta Skola
14.50 Dārzkopības vidusskola Aspazijas pamatskola
14.57 Dz.st. “Bulduri”  
14.58 Kr.Barona iela  
14.59 Indras iela  
15.00 Bulduru stacija  
15.01 Dzintaru mežaparks  
15.02 Dzintaru koncertzāle  
15.03 Jāņa Pliekšāna iela  
15.04 Smilšu iela Majoru vidusskola
15.05 Dz. st. "Majori"  
15.06 Jūrmalas dome  
15.07 Aspazijas muzejs  
15.08 Dz. st. "Dubulti"  
15.09 Kļavu iela  
15.10 Lielupes iela Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola
15.11 Jaundubulti  
15.12 Raiņa priedes  
15.13 Pumpuri Pumpuru vidusskola
15.16 Mellužu estrāde  
15.19 Dārzu iela  
15.20 Lūšu iela  
15.21 Tērces iela  
15.23 Valteri  
15.24 Olgas iela  
15.25 Čiekuru iela  
15.26 Briežu iela  
15.27 Krastciems  
15.28 Attīrīšanas iekārtas  
15.29 Kapsēta  
15.30 Zaļā iela  
15.31 Atbalss iela  
15.32 “Tehnoinform”  
15.33 Asfalta rūpnīca  
15.35 Sloka  
15.37 Jēkabpils iela  
15.38 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
15.39 Kauņas iela Jūrmalas Valsts ģimnāzija
15.40 Zīmuļu parks  
15.41 Tirgus  
15.42 TC "Līgo"  
15.43 Lauku iela