Skolēnu autobuss

Skolēnu autobusi kursē mācību gada laikā, sākot no 1.septembra.

Atgādinām, ka skolēnu autobusu var izmantot arī skolēnu pavadoņi un Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu skolotāji, reģistrējoties braucienam ar Jūrmalas iedzīvotāja karti pie autobusa vadītāja.

1.maršruts
Laiks

Pieturvieta

Skola

07.18 Ķemeru skola Ķemeru pamatskola
07.19 Bišu iela

 

07.20

Sanatorija "Ķemeri"

 

07.21

Meža māja

 

07.21

Vēršupīte

 

07.23

Melnezers

 

07.24

Vecslocene

 

07.25

Jaunķemeri

 

07.26

Sanatorija "Jaunķemeri"

 

07.29

Kauguru vidusskola

Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola

07.30

Ganību iela

 

07.31

Telšu iela

 

07.34

Mežmalas vidusskola

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

07.39

Jurģu iela

 

07.41

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.43

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.44

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

07.45

Zīmuļu parks

 

07.47

Kauguru tirgus

Kauguru tirgus

07.48

t/c Līgo

 

07.50

Lauku iela

 

07.51

Telšu iela

 

07.53

Talsu pagrieziens

 

07.54

Ventspils pagrieziens

 

07.54

Nemo

 

07.56

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

07.57

Vaivari

 

07.59

Asari

 

08.00

Bērzu iela

 

08.01

Melluži

 

08.02

Puķu iela

 

08.03

Mellužu estrāde

 

08.04

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.05

Raiņa priedes

 

08.06

Jaundubulti

 

08.07

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/ Lielupes pamatskola

08.10

Kļavu iela

 

08.12

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.13

Aspazijas muzejs

 

08.14

Jūrmalas dome

 

08.16

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.18

Smilšu iela

Majoru vidusskola

2.maršruts

Laiks

Pieturvieta

Skola

07.07

Dzelzceļa stacija "Sloka"

 

07.08

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.09

Kauņas iela

 

07.11

Zīmuļu parks

 

07.13

Tirgus

 

07.15

TC "Līgo"

 

07.17

Lauku iela

 

07.17

Telšu iela

 

07.18

Talsu pagrieziens

 

07.19

Ventspils pagrieziens

 

07.19

Nemo

 

07.21

NRC "Vaivari"

 

07.22

Vaivari

 

07.23

Asari

 

07.24

Bērzu iela

 

07.25

Melluži

 

07.25

Puķu iela

 

07.26

Mellužu estrāde

 

07.27

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07.28

Raiņa priedes

 

07.28

Jaundubulti

 

07.29

Lielupes iela

 

07.30

Kļavu iela

 

07.32

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

07.33

Aspazijas muzejs

 

07.34

Jūrmalas dome

 

07.36

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07.37

Smilšu iela

Majoru vidusskola

07.38

Jāņa Pliekšāna iela

 

07.39

Dzintaru koncertzāle

 

07.41

Miera iela

 

07.42

Promenādes iela

 

07.43

Ošu iela

 

07.44

Ķemeru iela

 

07.45

Plūdu iela

 

07.46

Ormaņu iela

 

07.47

Turaidas iela

 

07.48

Promenādes iela

 

07.49

Miera iela

 

07.50

Dzintaru ceļa pārvads

 

07.52

Dārzkopības vidusskola

Jūrmalas Alternatīvā skola

07.55

RIMI “Lielupe”

 

07.56

Vienības prospekts

 

07.57

Jūrmalas slimnīca

 

08.00

Bulduru stacija

 

08.01

Kr.Barona iela

 

08.02

Indras iela

 

08.03

Dzintaru mežaparks

 

08.04

Dzintaru koncertzāle

 

08.05

Jāņa Pliekšāna iela

 

08.06

Smilšu iela

Majoru vidusskola

08.07

Majoru stacija

 

08.08

Jūrmalas dome

 

08.08

Aspazijas muzejs

 

08.10

Dubultu stacija

 

08.12

Kļavu iela

 

08.13

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/

Lielupes pamatskola

08.15

Jaundubulti

 

08.16

Raiņa priedes

 

08.17

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

3.maršruts

Laiks

Pieturvieta

Skola

14.45

Dārzkopības vidusskola

Jūrmalas Alternatīvā skola

14.52

Dz.st.”Bulduri”

 

14.53

Kr.Barona iela

 

14.54

Indras iela

 

14.55

Dzintaru mežaparks

 

14.56

Dzintaru koncertzāle

 

14.57

Jāņa Pliekšāna iela

 

14.58

Smilšu iela

Majoru vidusskola

14.59

Dz. st. "Majori"

 

15.00

Jūrmalas dome

 

15.01

Aspazijas muzejs

 

15.03

Dz. st. "Dubulti"

 

15.05

Kļavu iela

 

15.07

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/ Lielupes pamatskola

15.07

Jaundubulti

 

15.08

Raiņa priedes

 

15.09

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

15.10

Mellužu estrāde

 

15.11

Puķu iela

 

15.11

Melluži

 

15.12

Bērzu iela

 

15.13

Asari

 

15.13

Vaivari

 

15.14

NRC "Vaivari"

 

15.15

NEMO

 

15.16

Talsu pagrieziens

 

15.16

Telšu iela

 

15.17

RIMI "Kauguri"

 

15.18

Lēdurgas iela

 

15.19

Jurģu iela

 

15.21

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

15.23

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

15.24

Zīmuļu parks

 

15.25

Nometņu iela

 

15.26

TC "Kauguri"

 

15.28

Sanatorija "Jantarnij Bereg"

 

15.29

Sanatorija "Jaunķemeri"

 

15.30

Jaunķemeri

 

15.31

Vecslocene

 

15.32

Melnezers

 

15.34

Vēršupīte

 

15.35

Meža māja

 

15.36

Sanatorija "Ķemeri"

 

15.37

Bišu iela

 

15.39

Ķemeru skola

Ķemeru pamatskola

4.maršruts

Laiks

Pieturvieta

Skola

07.25

Lauku iela

 

07.27

Ganību iela

 

07.28

Raiņa iela

 

07.29

TC “Kauguri”

 

07.30

Nometņu iela

 

07.31

Zīmuļu parks

 

07.33

Kauņas iela

 

07.34

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.36

Jēkabpils iela

 

07.37

Raiņa iela

 

07.38

Sloka

 

07.39

Asfalta rūpnīca

 

07.40

Tehnoinform

 

07.41

Atbalss iela

 

07.42

Zaļā iela

 

07.43

Kapsēta

 

07.44

Attīrīšanas iekārtas

 

07.45

Krastciems

 

07.46

Briežu iela

 

07.47

Čiekuru iela

 

07.49

Olgas iela

 

07.50

Valteri

 

07.51

Tērces iela

 

07.53

Lūšu iela

 

07.55

Dārzu iela

 

08.00

Mellužu estrāde

 

08.02

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.03

Raiņa priedes

 

08.04

Jaundubulti

 

08.06

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/ Lielupes pamatskola

08.07

Kļavu iela

 

08.09

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.10

Aspazijas muzejs

 

08.11

Jūrmalas dome

 

08.12

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.14

Smilšu iela

Majoru vidusskola

08.21

Dārzkopības vidusskola

Jūrmalas alternatīvā skola

5.maršruts

 Laiks

Pieturvieta

Skola

6.50

Lauku iela

 

6.53

Ganību iela

 

6.54

Raiņa iela

Kauguru vidusskola

6.55

TC “Kauguri”

 

6.56

Nometņu iela

 

6.57

Zīmuļu parks

 

6.59

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

7.00

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

7.02

Jēkabpils iela

 

7.03

Kauguru vidusskola

 

7.04

Sloka

 

7.06

Asfalta rūpnīca

 

7.07

Tehnoinform

 

7.08

Atbalss iela

 

7.09

Zaļā iela

 

7.10

Kapsēta

 

7.11

Attīrīšanas iekārtas

 

7.12

Krastciems

 

7.13

Briežu iela

 

7.14

Čiekuru iela

 

7.15

Olgas iela

 

7.17

Valteri

 

7.18

Tērces iela

 

7.20

Lūšu iela

 

7.22

Dārzu iela

 

7.27

Mellužu estrāde

 

7.29

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

7.30

Raiņa priedes

 

7.31

Jaundubulti

 

7.32

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/

Lielupes pamatskola

7.33

Kļavu iela

 

7.35

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

7.36

Aspazijas muzejs

 

7.37

Jūrmalas dome

 

7.38

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

7.40

Smilšu iela

Majoru vidusskola

7.52

Buļļuciems

 

7.59

Bulduri

 

8.05

Smilšu iela

Majoru vidusskola

8.09

Lielupes iela

Jaundubultu vidusskola/

Lielupes pamatskola

8.12

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

6.maršruts

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.34

Valteri

 

07.36

Olgas iela

 

07.37

Čiekuru iela

 

07.38

Briežu iela

 

07.39

Krastciems

 

07.40

Attīrīšanas iekārtas

 

07.41

Kapsēta

 

07.42

Zaļā iela

 

07.43

Atbalss iela

 

07.44

“Tehnoinform”

 

07.45

Asfalta rūpnīca

 

07.47

Sloka

 

07.49

Jēkabpils iela

 

07.51

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.53

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

07.55

Zīmuļu parks

 

07.57

Kauguru tirgus

 

07.58

t/c Līgo

 

07.59

Lauku iela

 

08.00

Telšu iela

 

08.02

Talsu pagrieziens

 

08.03

Ventspils pagrieziens

 

08.03

Nemo

 

08.05

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

08.06

Vaivari

 

08.07

Asari

 

08.08

Bērzu iela

 

08.09

Melluži

 

08.10

Puķu iela

 

08.11

Mellužu estrāde

 

08.12

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.13

Raiņa priedes

 

08.14

Jaundubulti

 

08.15

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.16

Kļavu iela

 

08.17

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.18

Aspazijas muzejs

 

08.19

Jūrmalas dome

 

08.20

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.22

Smilšu iela

Majoru vidusskola

7.maršruts

Laiks

Pieturvieta

Skola

15.25

Dārzkopības vidusskola

Jūrmalas Alternatīvā skola

15.30

Dz. st. "Bulduri"

 

15.31

Kr. Barona iela

 

15.32

Indras iela

 

15.33

Dzintaru mežaparks

 

15.34

Dzintaru koncertzāle

 

15.35

Jāņa Pliekšāna iela

 

15.36

Smilšu iela

Majoru vidusskola

15.37

Dz. st. "Majori"

 

15.38

Jūrmalas dome

 

15.39

Aspazijas muzejs

 

15.41

Dz. st. "Dubulti"

 

15.42

Kļavu iela

 

15.43

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola/ Lielupes pamatskola

15.44

Jaundubulti

 

15.45

Raiņa priedes

 

15.46

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

15.49

Mellužu estrāde

 

15.52

Dārzu iela

 

15.53

Lūšu iela

 

15.54

Tērces iela

 

15.55

Valteri

 

15.57

Olgas iela

 

15.58

Čiekuru iela

 

15.59

Briežu iela

 

16.00

Krastciems

 

16.01

Attīrīšanas iekārtas

 

16.02

Kapsēta

 

16.03

Zaļā iela

 

16.04

Atbalss iela

 

16.05

“Tehnoinform”

 

16:06

Asfalta rūpnīca

 

16:08

Sloka

 

16.10

Jēkabpils iela

 

16.12

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

16.13

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

16.15

Zīmuļu parks

 

16.16

Tirgus

 

16.17

TC "Līgo"

 

16.18

Lauku iela