Skolēnu autobuss

Skolēnu autobusi kursē mācību gada laikā, sākot no 2.septembra.

Atgādinām, ka skolēnu autobusu var izmantot arī skolēnu pavadoņi un Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu skolotāji, reģistrējoties braucienam ar Jūrmalas iedzīvotāja karti pie autobusa vadītāja.

1.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Autobusa pieturvieta
06.56 Ķemeru pamatskola Ķemeru skola
06.57   Bišu iela
06.58   Sanatorija "Ķemeri"
06.59   Meža māja
06.59   Vēršupīte
07.01   Melnezers
07.02   Vecslocene
07.03   Jaunķemeri
07.04   Sanatorija "Jaunķemeri"
07.07 Jūrmalas valstspilsētas Kauguru vidusskola Kauguru vidusskola
07.08   Ganību iela
07.09   Telšu iela
07.12 Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola Mežmalas vidusskola
07.17   Jurģu iela
07.19   Dzelzceļa stacija "Sloka"
07.21 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.22 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
07.23   Zīmuļu parks
07.25   Kauguru tirgus
07.26   t/c Līgo
07.28   Lauku iela
07.29   Telšu iela
07.30   Talsu pagrieziens
07.31   Ventspils pagrieziens
07.32   Nemo
07.33 Vaivaru pamatskola NRC Vaivari
07.34   Vaivari
07.35   Asari
07.36   Bērzu iela
07.37   Melluži
07.38   Puķu iela
07.39   Mellužu estrāde
07.40 Pumpuru vidusskola Pumpuri
07.41   Raiņa priedes
07.42   Jaundubulti
07.43 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
07.44   Kļavu iela
07.45   Dzelzceļa stacija "Dubulti"
07.46   Aspazijas muzejs
07.47   Jūrmalas dome
07.48   Dzelzceļa stacija "Majori"
07.50 Majoru vidusskola Smilšu iela
2.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Autobusa pieturvieta
07.07   Dzelzceļa stacija "Sloka"
07.08 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.09 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
07.11   Zīmuļu parks
07.13   Tirgus
07.15   TC "Līgo"
07.17   Lauku iela
07.19 Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola Telšu iela
07.20   Talsu pagrieziens
07.21   Ventspils pagrieziens
07.21   Nemo
07.22 Vaivaru pamatskola NRC "Vaivari"
07.23   Vaivari
07.24   Asari
07.25   Bērzu iela
07.26   Melluži
07.26   Puķu iela
07.27   Mellužu estrāde
07.28 Pumpuru vidusskola Pumpuri
07.29   Raiņa priedes
07.29   Jaundubulti
07.30 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
07.31   Kļavu iela
07.32   Dzelzceļa stacija "Dubulti"
07.33   Aspazijas muzejs
07.34   Jūrmalas dome
07.36   Dzelzceļa stacija "Majori"
07.37 Majoru vidusskola Smilšu iela
07.38   Jāņa Pliekšāna iela
07.39   Dzintaru koncertzāle
07.41   Miera iela
07.42   Promenādes iela
07.43   Ošu iela
07.44   Ķemeru iela
07.45   Plūdu iela
07.46   Ormaņu iela
07.47   Turaidas iela
07.48   Promenādes iela
07.49   Miera iela
07.50   Dzintaru ceļa pārvads
07.51 Aspazijas pamatskola Dārzkopības vidusskola
07.53   RIMI “Lielupe”
07.54   Vienības prospekts
07.55   Jūrmalas slimnīca
07.58   Bulduru stacija
07.59   Kr.Barona iela
08.00   Indras iela
08.01   Dzintaru mežaparks
08.02   Dzintaru koncertzāle
08.03   Jāņa Pliekšāna iela
08.04 Majoru vidusskola Smilšu iela
08.05   Majoru stacija
08.07   Jūrmalas dome
08.08   Aspazijas muzejs
08.10   Dubultu stacija
08.12   Kļavu iela
08.13 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Lielupes pamatskola Lielupes iela
08.15   Jaundubulti
08.16   Raiņa priedes
08.17 Pumpuru vidusskola Pumpuri
3.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Pieturvieta
14.05 Aspazijas pamatskola Dārzkopības vidusskola
14.12   Dz.st. “Bulduri”
14.13   Kr.Barona iela
14.14   Indras iela
14.15   Bulduru stacija
14.16   Dzintaru mežaparks
14.17   Dzintaru koncertzāle
14.18   Jāņa Pliekšāna iela
14.19 Majoru vidusskola Smilšu iela
14.20   Dz. st. "Majori"
14.20   Jūrmalas dome
14.21   Aspazijas muzejs
14.24   Dz. st. "Dubulti"
14.26   Kļavu iela
14.27 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
14.27   Jaundubulti
14.28   Raiņa priedes
14.29 Pumpuru vidusskola Pumpuri
14.30   Mellužu estrāde
14.31   Puķu iela
14.31   Melluži
14.32   Bērzu iela
14.33   Asari
14.33   Vaivari
14.34 Vaivaru pamatskola NRC "Vaivari"
14.35   NEMO
14.36   Talsu pagrieziens
14.36 Jūrmalas valstspilsētas Mežmalas vidusskola Telšu iela
14.37   RIMI "Kauguri"
14.38   Lēdurgas iela
14.39   Jurģu iela
14.41 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
14.43 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
14.44   Zīmuļu parks
14.45   Nometņu iela
14.46   TC "Kauguri"
14.48   Sanatorija "Jantarnij Bereg"
14.49   Sanatorija "Jaunķemeri"
14.50   Jaunķemeri
14.51   Vecslocene
14.52   Melnezers
14.54   Vēršupīte
14.55   Meža māja
14.56   Sanatorija "Ķemeri"
14.57   Bišu iela
14.59 Ķemeru pamatskola Ķemeru skola

 

4.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Pieturvieta
07.25   Lauku iela
07.27   Ganību iela
07.28   Raiņa iela
07.29   TC “Kauguri”
07.30   Nometņu iela
07.31   Zīmuļu parks
07.33 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
07.34 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.36   Jēkabpils iela
07.37   Raiņa iela
07.38   Sloka
07.39   Asfalta rūpnīca
07.40   Tehnoinform
07.41   Atbalss iela
07.42   Zaļā iela
07.43   Kapsēta
07.44   Attīrīšanas iekārtas
07.45   Krastciems
07.46   Briežu iela
07.47   Čiekuru iela
07.49   Olgas iela
07.50   Valteri
07.51   Tērces iela
07.53   Lūšu iela
07.55   Dārzu iela
08.00   Mellužu estrāde
08.02 Pumpuru vidusskola Pumpuri
08.03   Raiņa priedes
08.04   Jaundubulti
08.06 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
08.07   Kļavu iela
08.09   Dzelzceļa stacija "Dubulti"
08.10   Aspazijas muzejs
08.11   Jūrmalas dome
08.12   Dzelzceļa stacija "Majori"
08.14 Majoru vidusskola Smilšu iela
08.21 Aspazijas pamatskola Dārzkopības vidusskola
5.marsruts
Pienākšanas laiks Skola Pieturvieta
07.07   Lauku iela
07.09   Ganību iela
07.10 Kauguru vidusskola Raiņa iela
07.11   TC “Kauguri”
07.12   Nometņu iela
07.13   Zīmuļu parks
07.14 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
07.15 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.17   Jēkabpils iela
07.18   Kauguru vidusskola
07.19   Sloka
07.20   Asfalta rūpnīca
07.20   Tehnoinform
07.21   Atbalss iela
07.22   Zaļā iela
07.23   Kapsēta
07.24   Attīrīšanas iekārtas
07.25   Krastciems
07.26   Briežu iela
07.27   Čiekuru iela
07.28   Olgas iela
07.30   Valteri
07.31   Tērces iela
07.33   Lūšu iela
07.35   Dārzu iela
07.39   Mellužu estrāde
07.40 Pumpuru vidusskola Pumpuri
07.41   Raiņa priedes
07.42   Jaundubulti
07.43 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
07.44   Kļavu iela
07.45   Dzelzceļa stacija "Dubulti"
07.46   Aspazijas muzejs
07.47   Jūrmalas dome
07.48   Dzelzceļa stacija "Majori"
07.49 Majoru vidusskola Smilšu iela
08.01   Buļļuciems
08.08   Bulduri
08.13 Aspazijas pamatskola Dārzkopības vidusskola
08.19 Majoru vidusskola Smilšu iela
08.23 Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
08.26 Pumpuru vidusskola Pumpuri
6.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Pieturvieta
07.34   Valteri
07.36   Olgas iela
07.37   Čiekuru iela
07.38   Briežu iela
07.39   Krastciems
07.40   Attīrīšanas iekārtas
07.41   Kapsēta
07.42   Zaļā iela
07.43   Atbalss iela
07.44   “Tehnoinform”
07.45   Asfalta rūpnīca
07.47   Sloka
07.49   Jēkabpils iela
07.51 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.53 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
07.55   Zīmuļu parks
07.57   Kauguru tirgus
07.58   t/c Līgo
07.59   Lauku iela
08.00   Telšu iela
08.02   Talsu pagrieziens
08.03   Ventspils pagrieziens
08.03   Nemo
08.05 Vaivaru pamatskola NRC Vaivari
08.06   Vaivari
08.07   Asari
08.08   Bērzu iela
08.09   Melluži
08.10   Puķu iela
08.11   Mellužu estrāde
08.12 Pumpuru vidusskola Pumpuri
08.13   Raiņa priedes
08.14   Jaundubulti
08.15 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
08.16   Kļavu iela
08.17   Dzelzceļa stacija "Dubulti"
08.18   Aspazijas muzejs
08.19   Jūrmalas dome
08.20   Dzelzceļa stacija "Majori"
08.22 Majoru vidusskola Smilšu iela
7.maršruts
Pienākšanas laiks Skola Pieturvieta
15.30 Aspazijas pamatskola Dārzkopības vidusskola
15.37   Dz.st. “Bulduri”
15.38   Kr.Barona iela
15.39   Indras iela
15.40   Bulduru stacija
15.41   Dzintaru mežaparks
15.42   Dzintaru koncertzāle
15.43   Jāņa Pliekšāna iela
15.44 Majoru vidusskola Smilšu iela
15.45   Dz. st. "Majori"
15.46   Jūrmalas dome
15.47   Aspazijas muzejs
15.48   Dz. st. "Dubulti"
15.49   Kļavu iela
15.50 Jūrmalas valstspilsētas Jaundubultu vidusskola/ Aspazijas pamatskola Lielupes iela
15.51   Jaundubulti
15.52   Raiņa priedes
15.53 Pumpuru vidusskola Pumpuri
15.56   Mellužu estrāde
15.59   Dārzu iela
16.00   Lūšu iela
16.01   Tērces iela
16.03   Valteri
16.04   Olgas iela
16.05   Čiekuru iela
16.06   Briežu iela
16.07   Krastciems
16.08   Attīrīšanas iekārtas
16.09   Kapsēta
16.10   Zaļā iela
16.11   Atbalss iela
16.12   “Tehnoinform”
16.13   Asfalta rūpnīca
16.15   Sloka
16.17   Jēkabpils iela
16.18 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
16.19 Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauņas iela
16.20   Zīmuļu parks
16.21   Tirgus
16.22   TC "Līgo"
16.23   Lauku iela