Cilvēks raksta

Valsts valodas kursi

! Pieteikšanās 2022. gada rudenim noslēgusies.

Kursi tiek rīkoti, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku integrāciju sabiedrībā.

Tie ir paredzēti pilngadīgajiem Jūrmalā deklarētajiem iedzīvotājiem, pilsoņiem, nepilsoņiem un citu valstu pilsoņiem, kuriem ir piešķirta pastāvīgās uzturēšanās atļauja, Savienības pilsoņa pastāvīgās uzturēšanās apliecība vai Savienības pilsoņa ģimenes locekļa pastāvīgās uzturēšanās apliecība.

Mācības notiks atbilstoši dalībnieku prasmēm: valsts valodas zināšanu zemākajam, vidējam vai augstākajam līmenim. Pēc kursu pabeigšanas un veiksmīgas eksāmena nokārtošanas dalībnieki saņems apliecinājumu par programmas apgūšanu.

Palīdzība sagatavoties naturalizācijas pārbaudījumam

! Pieteikties 2022. gada rudens grupai vēl ir iespējams, ja Jums ir noteikts PMLP pārbaudes datums.

Naturalizācijas kursos varēs iegūt plašākas zināšanas par Latvijas vēsturi, Satversmi, kultūru, valodu un citiem aktuāliem jautājumiem, lai veiksmīgi nokārtotu naturalizācijas eksāmenu un iegūtu Latvijas Republikas pilsonību.

Kursu dalībnieki tiks iepazīstināti ar naturalizācijas procesa prasībām, kā arī valsts valodas un citu nepieciešamo zināšanu pārbaudes norisi. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties izmēģinājuma pārbaudēs.

Kursiem var pieteikties Jūrmalā deklarētie iedzīvotāji no 15 gadu vecuma ar nepilsoņa, bezvalstnieka vai citas valsts pilsoņa statusu (ar pastāvīgo uzturēšanas atļauju).

Kā pieteikties kursiem?

Lai pieteiktos valsts valodas vai naturalizācijas kursiem, jāaizpilda iesnieguma veidlapa

  • Ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu (veidlapa) var nosūtīt uz e-pasta adresi labklajibas.parvalde@jurmala.lv. Aizpildītu iesniegumu var nosūtīt pa pastu Labklājības pārvaldei uz adresi: Talsu šoseja 31, k-25, Jūrmala, LV-2016 vai ievietot pastkastītē pie Labklājības pārvaldes ēkas.
  • Iesniegt Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā

Vairāk informācijas pa tālruni +371 67767347+371 22547800.

Kursi ir bez maksas, tā tiek segta no Jūrmalas pašvaldības budžeta līdzekļiem. 

Jogas nodarbība
Seniors pie datora
šuvējas rokas