Caurlaides Sabiedrība
Caurlaižu automāts Priedainē

Pirkt caurlaidi

Vairāk informācijas par caurlaižu iegādi skatīt šeit.

Par iebraukšanu Jūrmalā vasaras sezonā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Caurlaižu punktos Priedainē un Vaivaros norēķināties var tikai ar maksājumu karti vai elektroniskajiem bezkontakta maksāšanas līdzekļiem. Aicinām braucējus caurlaides iegādāties elektroniski.

Ar skaidru naudu par caurlaidi joprojām var samaksāt četros caurlaižu automātos pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. 

Pašvaldība aicina braucējus caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly”, “Citadele” vai “Europark” aplikācijas starpniecību.

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā, līdz plkst. 23.59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.

Lai neaizmirstu iegādāties caurlaidi, ir iespējams pieteikties atgādinājuma saņemšanai e-pastā. Ja transportlīdzeklis būs iebraucis Jūrmalā un tam nebūs iegādāta caurlaide, piereģistrētajā e-pastā tās pašas dienas vakarā laikā no plkst.19.00 līdz plkst.23.30 tiks nosūtīts atgādinājums, lai varētu paspēt iegādāties caurlaidi un nebūtu jāsaņem sods. Pieteikties atgādinājuma saņemšanai var mājaslapā sadaļā “Caurlaides”.

Pieejamas arī ilgāka termiņa caurlaides: 7, 30, 90 dienām un visam periodam. Caurlaide transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām 7 dienām maksā 10 eiro, 30 – 31 eiro, 90 dienām 55 eiro, visam periodam – 107 eiro.  Transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3,5 tonnām maksa par caurlaidi ir attiecīgi 12, 43, 110 un 213 eiro. Caurlaides iegādāties var epakalpojumi.jurmala.lv. Pārbaudīt caurlaides derīgumu var portālā www.jurmala.lv vai epakalpojumi.jurmala.lv. Vairāk par ilgtermiņa caurlaižu iegādi lasīt šeit.

Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Iebraukšanas nodeva nav jāmaksā elektromobiļiem un transportlīdzekļiem, kuri pielāgoti vadītājam invalīdam (transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā jābūt reģistrētai transportlīdzekļa pārbūvei). Šādā gadījumā caurlaide nav jāpiesaka, sistēma automātiski pārbauda transportlīdzekli CSDD reģistrā pēc iebraukšanas Jūrmalas īpaša režīma zonā. No nodevas samaksas atbrīvoti arī transportlīdzekļi, kas pārvadā I grupas invalīdus, bērnus invalīdus, kā arī invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, bet šādā situācijā bezmaksas caurlaide jānoformē iebraukšanas dienā (var arī pēc iebraukšanas)  portālā epakalpojumi.jurmala.lv vai klātienē, iebraucot pilsētā, Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, Majoros darba dienās plkst.9.00–17.00, iepriekš piesakoties pa tālr. 67147900, vai pašvaldības policijas dežūrdaļā Dubultu prospektā 2 Dubultos. Jāuzrāda invalīda apliecība un automašīnas reģistrācijas apliecība. Personai ar apgrūtinātu pārvietošanos papildus jāuzrāda invalīdu stāvvietas izmantošanas karte vai Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas izziņa.

Pati persona ar invaliditāti (I grupas invalīds vai invalīds ar apgrūtinātu pārvietošanos) var noformēt bezmaksas caurlaidi visai sezonai vienam savam īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētam transportlīdzeklim portālā epakalpojumi.jurmala.lv bez maksas. Bezmaksas caurlaides pienākas arī Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku īpašumā vai turējumā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Lai to noformētu, personai, kurai piešķirts Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka statuss, jāaizpilda pieteikums un kopā ar Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecības kopiju jāiesniedz domē, nosūtot pa pastu vai e-pastā.

Caurlaižu iegādes kontrole ir pilnībā automatizēta. Videotehniskās ierīces fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numuru, un vēlāk datubāzē tiek pārbaudīts, vai transportlīdzeklim iebraukšanas dienā līdz plkst.23.59 ir iegādāta caurlaide. Sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.

Iebraukšanas maksa Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir spēkā kopš 1996. gada. Nodeva par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā noteikta saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes 2017. gada 12. janvāra saistošajiem noteikumiem Nr. 1 “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.