Augusta sākumā uzsākta siltumtrašu rekonstrukcijas projektu realizācija Dubultos un Kauguros. Remontdarbu dēļ plānoti satiksmes ierobežojumi Dubultos atsevišķos Slokas ielas un Baznīcas ielas posmos, savukārt Kauguros satiksme būs apgrūtināta Tallinas, Oškalna, Nometņu, Engures, Lībiešu, Tērbatas, Rūpniecības un Mazajā Nometņu ielā.

image

Projekta realizācijas laikā paredzēts esošās centralizētās siltumapgādes caurules nomainīt pret jaunām, rūpnieciski izolētām caurulēm.  SIA “Jūrmalas siltums” aicina klientus ar sapratni izturēties pret remontdarbu radītajām neērtībām – satiksmes ierobežojumiem un siltā ūdens piegādes pārtraukumiem. Aicinām iedzīvotājus savlaicīgi plānot savus braukšanas maršrutus un sekot līdzi informatīvajām norādēm darbu norises vietās. Informācija par pakalpojumu piegādes pārtraukumiem tiks publicēta pilsētas domes un SIA “Jūrmalas siltums” mājaslapās, kā arī izvietojot informatīvos paziņojumus pie ēkām. Cauruļvadu nomaiņu minētajos posmos plānots pabeigt šī gada oktobrī.

 

Minētie remontdarbi tiek veikti projekta ietvaros, kura laikā paredzēts rekonstruēt siltumtrases vairāk nekā 8 km garumā.  Projekta kopējās izmaksas ir 5.63 milj. eiro, no kuriem 40 % ir Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Tā mērķis ir samazināt siltuma zudumus trasēs, kas, saskaņā ar aprēķiniem, veidos ikgadējo ietaupījumu 447 tūkstošu eiro apmērā.

 

Pielikumi – satiksmes organizācijas shēmas.