Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
1 mēneša laikā
Saņēmējs
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Jūrmalas iedzīvotājiem, kuri savu dzīvesvietu deklarējuši Jūrmalā, pieejamie pakalpojuma veidi

Ģimenēm ar bērniem veselību veicinošu pasākumu komplekss topošajām māmiņām

ir vairāku speciālistu sniegto pakalpojumu kopums ar mērķi uzlabot topošo māmiņu veselības stāvokli grūtniecības laikā, sekmēt zināšanas par veselīgu dzīves sākumu mazulim.
Lasīt vairāk - bezmaksas vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām

pasākumu kompleksu ir tiesīgas saņemt personas sākot ar 12. grūtniecības nedēļu līdz bērna 7 mēnešu vecumam.
ortodontijas pakalpojums ir nepareizi izvietotu zobu un žokļu attiecību regulācija un korekcija, kā rezultātā tiek iegūts funkcionālais sakodiens. ortodontijas pakalpojumu ir tiesīgi saņemt bērni līdz 18 gadu vecumam.
Senioriem ergoterapeita  pakalpojums ir ergoterapeita profesionāla palīdzība ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti, darīt iespējamu efektīvu ikdienas aktivitāšu veikšanu paša spēkiem, maksimāli izmantojot klienta spējas funkcionālās neatkarības uzturēšanai, atjaunošanai un veicināšanai. ergoterapeita pakalpojumu ir tiesīgas saņemt personas, kuras sasniegušas likumā noteikto vecuma pensijas piešķiršanas vecumu
fizioterapeita pakalpojums ir klienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, novērtēšana un ārstēšana. Fizioterapeita pakalpojums palīdz klientam atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās trūkumu, pielietojot ārstnieciskās vingrošanas metodes, manuālās terapijas metodes, masāžu. fizioterapeita pakalpojumu ir tiesīgas saņemt personas, kuras sasniegušas likumā noteikto vecuma pensijas piešķiršanas vecumu.
zobu protezēšanas pakalpojums kvalitatīvi aizvieto dažādu iemeslu dēļ zaudētus dabīgos zobus, atjaunojot to funkcionalitāti un estētiskās īpašības ar izņemamām zobu protēzēm (zobu plates) zobu protezēšanas pakalpojumus ir tiesīgas saņemt personas, kuras sasniegušas likumā noteikto vecuma pensijas piešķiršanas vecumu
veselību veicinošu pasākumu komplekss senioriem  ir vairāku speciālistu sniegto pakalpojumu kopums, ar mērķi uzlabot senioru dzīves kvalitāti un sekmēt veselīgu un aktīvu novecošanu. pasākumu kompleksa pakalpojumu ir tiesīgas saņemt personas, kuras sasniegušas likumā noteikto vecuma pensijas piešķiršanas vecumu.
Personām ar aptaukošanos vingrošana ūdenī ir mērķtiecīgu vingrojumu programma ar mērķi samazināt personas aptaukošanos, uzlabot dzīves kvalitāti, mazināt un novērst liekā svara radīto kaitējumu veselībai vingrošanas ūdenī pakalpojumu ir tiesīgas saņemt personas ar aptaukošanos.
  • iesniegums, kuram pievieno 2013. gada 17. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 67 "Par veselību veicinošiem pakalpojumiem Jūrmalas pilsētas pašvaldībā" paredzētos dokumentus

 

 

 

Uzziņas par pakalpojumu

Labklājības pārvalde

labklajibas.parvalde [at] jurmala.lv
Talsu šosejā 31, 25. korpuss