Datums 13.–19. marts, 2023
Laiks11.00–16.00
Vieta Jūrmalā

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

vizuālis

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs skolēnu brīvdienām (no 13. līdz 19. martam) sagatavojis aizraujošu programmu “Pavasara ekskursiju nedēļa”, kurā katru dienu gaida piedzīvojumi un atklājumi, kopumā ap 30 dažādu pasākumu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ekskursiju nedēļas moto ir “Nedzīvo dzīvi telefonā – iepazīsti pasauli!”.

  • Visas nedēļas garumā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt burvīgo pavasara ziedu pasauli Bulduru siltumnīcās, ielūkoties pa durvīm, kas parasti apmeklētāju acīm ir slēgtas, uzzināt, kā tapusi Jūrmalas dzelzceļa līnija un tās daudzās stacijas. Būs iespēja ielūkoties ugunsdzēsēju ikdienā, izstaigāt skaistākās Jūrmalas arhitektūras pērles un uzzināt, kā top T kreklu apdruka.
  • Aktīvās atpūtas piekritējiem zinošu gidu pavadībā būs iespēja iemēģināt nūjošanu, izstaigājot Jaunķemeru apkārtni, sagaidīt saullēktu purva kurpēs Ķemeru tīrelī un uzkāpt Baltās kāpas virsotnē.
  • Nav aizmirsts arī par mākslas un kultūras pasauli. Lielus un mazus pasaules pētniekus gaida izzinošas ekskursijas Jūrmalas Brīvdabas muzejā, Ķemeru Nacionālā parka “Meža mājā”, Jūrmalas muzejā, kā arī dzejnieku Raiņa un Aspazijas dzīvesvietās Jūrmalā. Būs iespēja piedalīties radošajās meistarklasēs un atklāt sevī mākslinieku vai arī atklāt pavārmākslas noslēpumus.

Piedāvājumā ir gan maksas, gan bezmaksas pasākumi pieaugušajiem un bērniem. Visās ekskursijās dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ obligāta iepriekšēja reģistrēšanās. Ar ekskursiju nedēļas programmu var iepazīties visitjurmala.lv.

Pieteikties ekskursijām var elektroniski vietnē visitjurmala.lv vai piezvanot Jūrmalas Tūrisma informācijas centram pa tālruni +371 67147900.