Datums 14. oktobris, 2022
Laiks19.00–20.30
Vieta Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Džezs

“Programmā skanēs oriģinālmūzika, evergreen melodijas, populāras dziesmas jaunās smooth džeza aranžijās,” programmu raksturo Diāna Pīrāgs – dziedātāja,  komponiste un producente. Diāna Pīrāgs ir apveltīta ar spēcīgu, atpazīstamu balss tembru un Latīņamerikas šarmu. Papildus vokālajai mākslai dziedātāja spēlē flautu un klavieres.

Džeza kluba viesis – Lietuvā populārais saksofonists Laimons Urbiks (Laimonas Urbikas)  klausītājus pārsteidz ar enerģiju un spilgtajiem priekšnesumiem. Mūziķis savu atrašanos uz skatuves salīdzina ar meditāciju, kuras laikā enerģiju izjūt gan izpildītāji, gan klausītāji.

Savukārt grupa “Smooth Band” no Latvijas – Viktors Ritovs (taustiņinstrumenti), Oļegs Grišins (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti) – aptver ritmblūza, soul, funk, džeza, disko, pops, dance, latino un afropop mūzikas žanrus. Grupu raksturo stila izpratne, augsts tehniskais izpildījuma līmenis un jaunrade.

Mūziķu kopīgā uzstāšanās Jūrmalas Kultūras centrā sola sniegt patiesu baudījumu Džeza kluba apmeklētājiem.

Ieejas maksa 15 eiro, pensionāriem 10 eiro, ar Jūrmalas iedzīvotāja karti – 8 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana no 3.oktobra pirmdienās, trešdienās, sestdienās plkst. 13.00–18.00, uzziņas pa tālruni +371 67762403.