Datums 10. februāris, 2023
Laiks19.00
Vieta Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Džezs

Koncertprogramma “Veltījums gaismai” ir muzikāls ceļojums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikties ar sev sirdij tuvām melodijām, sen dzirdētām intonācijām gan no bērnības, gan īpašu sajūtu ieskautām atmiņām. Gaisma vienmēr kalpojusi kā simbols cerībai, ticībai un mīlestībai, tāpēc koncerta laikā klausītājiem būs iespēja radīt katram savu unikālo veltījumu tai gaismai, kuru sajust sevī un dalīties ar apkārtējiem.

Koncertprogrammu radījuši Latvijas džeza jaunās paaudzes talanti – džeza dziedātāja Santa Šillere, ģitārists Jānis Pastars un kontrabasists Jānis Rubiks, apvienojot visu laiku skaistākās džeza melodijas, pašu oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu – Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna un Ulda Marhileviča – muzikālās pērles jaunā, vēl nedzirdētā skanējumā, pašu radītos aranžējumos un džeza improvizācijas lidojumā.

Ieejas maksa 15 eiro, pensionāriem 10 eiro, ar Jūrmalas iedzīvotāja karti 8 eiro.
Biļešu iepriekšpārdošana klātienē no 30. janvāra pirmdienās, trešdienās, sestdienās plkst. 13.00– 8.00, kā arī pirms pasākuma. Uzziņas pa tālr. +371 67762403.