Bļitkotājs

Ņemot vērā meteoroloģiskos laikapstākļus, aizliegts atrasties uz Jūrmalas pašvaldības teritorijā esošo publisko ūdenstilpju, tostarp jūras piekrastes, ledus.

Kur vērsties ārkārtas gadījumos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Jūrmalas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus būt līdzatbildīgiem, neriskēt ar savu veselību un dzīvību, kā arī nebūt vienaldzīgiem, novērojot līdzcilvēku pārgalvīgu rīcību. Ja pamanāt, ka cilvēki pa ledu ir aizgājuši pārāk tālu no krasta vai arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties zvaniet 112! Pamanot, ka bērni vai jaunieši slidinās pa nedrošo ledu – brīdiniet viņus par bīstamību!

Pamanot pašvaldības noteiktā aizlieguma pārkāpumus, aicinām informēt Jūrmalas pašvaldības policiju jebkurā diennakts laikā pa tālruņa numuru 8448.

Atgādinām, ka par aizlieguma atrasties uz ledus neievērošanu var piemērot brīdinājumu vai naudas sodu līdz 20 naudas vienībām (100 eiro).

Aktuālajai hidroloģiskai informācijai un brīdinājumiem par īpašu piesardzību uz ūdenstilpēm aicināti sekot līdzi arī Valsts vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra tīmekļvietnē.

ledus
Bļitkotāji uz ledus
Ziema pie jūras
Ziemas skats