Sports un aktīvā atpūta
Valters Zviedris izcīna Ziemeļeiropas Porsche čempiona titulu

Latvijas vadošais autošosejas pilots, jūrmalnieks Valters Zviedris šajā nedēļas nogalē Somijā kļuva par 2023. gada “Porsche Sprint Challenge NEZ” seriāla čempionu. Ar 3. un 4. vietas finišiem sezonas noslēdzošajā posmā Alastaro trasē Zviedrim pietika, lai nosargātu pārsvaru kopvērtējumā un nedēļas nogales noslēgumā svinētu fantastisku sasniegumu gan sev, gan Latvijas autosportam.

“Esmu ļoti priecīgs par to, ka izdevās ar šo ceturto vietu otrajā braucienā izcīnīt čempiona titulu, bija ļoti saspringta cīņa līdz pat pašām beigām. Milzīgs paldies komandai un visiem atbalstītājiem, jo tiešām izdevās ideāla sezona. No sākuma domājām, ka brauksim tikai pāris posmus, bet beigās tas izvērtās par čempiona sezonu, fantastiski! Esam laimīgi par to, kur esam un kopā esam sasnieguši, bet noteikti neapstāsimies pie šī. Turpināsim strādāt pie tā, lai dotos arvien tālāk un tālāk pasaulē,” savu “Porsche Sprint Challange NEZ” čempiona sezonu komentē latviešu autosportists.

Jāatzīmē, ka Valteram Zviedrim šī jau ir trešā čempiona sezona autošosejā pēc kārtas – 2021. gadā tika izcīnīts Baltijas čempiona tituls pasaulē populārajā TCR klasē, kam 2022. gadā sekoja iespaidīgā konkurencē izcīnīts Baltijas čempiona tituls “BMW 325 Cup” klasē. Pēc Ziemeļeiropas “Porsche” čempionāta uzvaras jau tiek domāts par nākamajiem soļiem, lai turpinātu nest Latvijas vārdu vēl plašākā pasaulē.

Zviedris izcīna Ziemeļeiropas Porsche čempiona titulu