Pašvaldība Remonti
Dzintaru pārvada remonts

Pirmdien, 11. martā, Jūrmalā uzsākti ar Dzintaru dzelzceļa pārvada pārbūvi saistītie darbi. Nedēļas nogalē sāka izvietot satiksmes organizāciju ierobežojošās ceļa zīmes, norobežot būvdarbu zonu, ierīkot būvvietu – izvietot būvdarbiem nepieciešamo tehniku un aprīkojumu. Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Satiksmei ir slēgtas divas braukšanas joslas no četrām. Braukšana tiek nodrošināta vienā braukšanas joslā katrā virzienā pa pārvada kreiso pusi.  Uz pārvada braukšanas ātrums ir samazināts līdz 30 kilometriem stundā.

Pašvaldība aicina braucējus būt vērīgiem un pievērst uzmanību satiksmes organizācijas izmaiņām un izvietotajām ceļa zīmēm. Jārēķinās, ka satiksme būs lēnāka, un nokļūšanai galamērķī var būt nepieciešams vairāk laika, nekā sākotnēji plānots, īpaši intensīvākas satiksmes laikos - no rītiem, vakarpusē un brīvdienās.

Šāda satiksmes organizācija būs spēkā līdz slēgtās brauktuves pārbūves darbu pabeigšanai, orientējoši, līdz 2024. gada beigām. 2025. gadā būvdarbus veiks pārvada kreisajā pusē virzienā no Majoriem uz Rīgu.

Dzintaru dzelzceļa pārvadam tiks veikta pilna brauktuves pārbūve, pārvada laiduma, balstu un atbalstsienas konstrukciju atjaunošana. Tiks izbūvēta jauna lietus ūdens novadsistēma, atjaunoti apgaismojuma balsti un uzstādīti jauni energoefektīvu apgaismes ķermeņi. Tāpat uz pārvada tiks uzstādītas jaunas drošības barjeras un vairogi. Pārbūvi plānots pabeigt līdz 2025. gada beigām.

Būvprojekta autors – SIA “3C”, būvdarbu veicējs – piegādātāju apvienība “RTBB”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”.

Shēma
Dzintaru pārvads pēc pārbūves. Vizualizācija
Dzintaru pārvads pēc pārbūves. Būvprojekta autora SIA “3C” vizualizācija
Dzintaru dzelzceļa pārvada remonts