Uzņēmējdarbība
Vakancu gadatirgus

21. aprīlī Jūrmalas Jauniešu mājā (Mazajā Nometņu ielā 1) notiks Jūrmalas vakanču gadatirgus. Pašvaldība aicina uzņēmējus un iestādes piedalīties vakanču gadatirgū, piedāvājot brīvās darba vietas. Pieteikšanās līdz 2023. gada 31. martam, aizpildot pieteikuma anketu.

Darba devēji Jūrmalas vakanču gadatirgū varēs piedāvāt vakances gan pastāvīgam darbam, gan darbam vasaras sezonā. Gadatirgū būs iespēja klātienē tikties ar darba meklētājiem, lai informētu par darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām. Tā ir iespēja uzņēmējiem gan satikties ar potenciālajiem darbiniekiem, gan arī popularizēt savu uzņēmumu kā stabilu darba devēju ne tikai jauniešiem, bet visu vecumu darba ņēmējiem.

Jūrmalas vakanču gadatirgus notiks piektdien, 21. aprīlī, Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā Kauguru atpūtas parkā no plkst. 12.00 līdz 16.00. Plašāku informāciju var saņemt, zvanot vai rakstot Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļai – tālrunis +371 67511489, e-pasta adrese uznemeji@jurmala.lv.

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība Jūrmalas vakanču gadatirgu rīko jau astoto gadu. Tādējādi pašvaldība sniedz atbalstu uzņēmējiem, kas Jūrmalas vakanču gadatirgū var tikties ar potenciālajiem darbiniekiem, turpat veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem, savukārt darba meklētājiem tā ir iespēja atrast darbu.