Remonti Sabiedrība

Sākot no 21. marta, Tallinas ielas un Artilērijas ielas posmā no Satiksmes ielas līdz Līču ielai uz būvdarbu laiku ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, slēdzot autotransporta satiksmi, izņemot piekļuvi īpašumiem. Plānots, ka darbi tiks pabeigti līdz 30. jūlijam. 

Vēršam uzmanību, ka izmaiņas noteiktas arī sabiedriskā transporta maršruta autobusa Nr. 4 maršrutā virzienā no Slokas stacijas uz Kauguriem:

  • 4. maršruta autobusa galapunkts/pirmā pieturvieta remonta laikā – mikroautobusiem paredzētā platforma “Sloka” Satiksmes ielā;
  • autobuss kursē pa Satiksmes un Skolas ielu;
  • autobusu pietura “Tirzas iela” uz būvdarbu laiku kā pagaidu autobusu pietura  pārcelta Skolas ielas posmā pie Tirzas ielas.  

Darbi šai ielas posmā tiek atsākti pēc būvdarbu tehnoloģiskā pārtraukuma. Būvdarbus nodrošina SIA “Liktenis” saskaņā ar SIA „JLD”, 2021.gadā izstrādāto būvprojektu “Tallinas ielas pārbūve posmā no Satiksmes ielas līdz Līču ielai, Jūrmalā”.

Lūdzam autovadītājus un pārējos satiksmes dalībniekus savlaicīgi pievērst uzmanību uz būvdarbu laiku ieviestajai satiksmes organizācijai!