Būvdarbi Remonti
Būvobjekta novietojums kartē

Turpinās gājēju un velosipēdu ceļa atjaunošanas būvdarbi Babītes ielā posmā no A10 satiksmes mezgla līdz Priedaines dzelzceļa pārbrauktuvei.

Tiks atjaunots velosipēdu un gājēju celiņš esošajās celiņa robežās, atjaunots apgaismojums un iekārtotas 32 jaunas autostāvvietu kabatas gar Babītes ielu.

Būvdarbu laikā tiek apvienotas autobusu pieturvietas. Babītes ielā posmā no Priedaines satiksmes mezgla līdz Priedaines dzelzceļa pārbrauktuvei autobusu pieturas “Aizupes iela” un “Babītes iela” tiek apvienotas un pārceltas tuvāk Laipu ielai. Pieturvietu apvienošana un pārcelšana attiecas uz abu virzienu autobusu satiksmi. Sīkāk var aplūkot satiksmes organizācijas shēmās.

Būvdarbu laikā ir ierobežots maksimālais braukšanas ātrums līdz 30 km/h, izvietotas brīdinājuma zīmes un šaurākajās vietas, ja tas būs nepieciešams, tiks novietoti luksofori vai ceļu strādnieki veiks satiksmes plūsmas organizēšanu.

Darbus plānots pabeigt līdz 2023. gada pavasarim.

Būvdarbus veic sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Vianova” reģ. Nr.  40103387753 saskaņā ar sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Tomus", reģ. Nr. 40003993674, 2019. gadā izstrādāto būvprojektu “Veloceliņa un autostāvvietu izbūve Babītes ielā no A10 līdz Priedaines dzelzceļa pārbrauktuvei, Jūrmalā”

Pielikumā satiksmes organizācijas un velosipēdu, un gājēju ceļa pagaidu shēmas.