Kultūra un izklaide
Rudens ražas svētki

Turpinot tradīcijas, arī šogad Bulduru Tehnikuma parkā 7. oktobrī norisināsies ikgadējie rudens ražas svētki. Apmeklētāji aicināti apmeklēt amatnieku un mājražotāju tirdziņu, tehnikuma speciālistu konsultācijas un meistarklases. Svētku laikā norisināsies izstādes un koncerts, radošās darbnīcas un dažādas izklaides.

Svētki notiks sestdien, 7. oktobrī, plkst. 9.00–16.00 Bulduru Tehnikuma parkā (Viestura ielā 6). Tirdziņā pie vairāk nekā 160 amatniekiem, zemniekiem, stādaudzētājiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Šogad kopējo dižtirgu papildinās vēsturisko senlietu andele.

Svētku apmeklētāji varēs saņemt Bulduru Tehnikuma pasniedzēju konsultācijas par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu, novākšanu, uzglabāšanu un pavairošanu rudenī. Savukārt Kalsnavas arborētuma vides izziņas teltī varēs uzzināt par dabas bagātīgo daudzveidību kokaugu augļos un sēklās.

Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās atraktīvās izklaidēs – spēlēt lielās koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, piedalīties meistarklasēs un konkursos, floristikas darbnīcās un citās radošās aktivitātēs. Aktīvākie svētku apmeklētāji varēs droši uzkāpt kokā kopā ar arboristu, savukārt mazākie svētku apmeklētāji aicināti “paviesoties” Mini zoo – ar kārumiem pacienāt trusīšus vai kaziņas un pabraukāt ponija mugurā.

Svētku laikā būs apskatāma floristikas izstāde rudens noskaņās un foto izstāde “Baltijas dziļjūra”, koncertpriekšnesumus sniegs tautas deju kolektīvs.

Ieeja – brīva.