Sabiedrība

15. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 pie Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Kauguros, Raiņa ielā 55, notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”. Šajā pasākumā ikviens interesents varēs piedalīties praktiskās nodarbībās un apgūt nepieciešamās prasmes rīcībai krīzes situācijās.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iegūt zināšanas par 72 stundu ārkārtas gadījumu krājumu sagatavošanu un pareizu rīcību sprādzienbīstamu priekšmetu, radiācijas vai ķīmisku vielu apdraudējuma gadījumā.

Pieredzējuši instruktori demonstrēs pirmās palīdzības sniegšanu cietušajiem. Uz manekena izmēģinās praktiskus vingrinājumus.

Nodarbībās arī stāstīs par trauksmes sirēnu nozīmi, televīziju un radio, kā arī mobilo lietotni www.112.lv un citiem uzticamiem informācijas avotiem, kuri būtu jāizmanto krīzes gadījumā.

Aicinām jūrmalniekus apmeklēt informatīvo dienu, lai iegūtu svarīgas zināšanas un pārliecību par savu spēju pareizi rīkoties dažādās krīzes situācijās.

Informatīvo dienu organizē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Zemessardzi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Jūrmalas valstspilsētas pašvaldību.

Noderīga informācija:

plakāts