Izglītība
Jūrmalas jaunieši

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti, tostarp septiņi jaunieši no Jūrmalas. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Atbalstot Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību, 2021./2022. mācību gadā stipendijas  no Jūrmalas saņēmuši: Elīza Aleksandra Grenenberga-Grīnberga, Viktorija Rebeka Šmite, Kristofers Rudzītis, Emīls Rudzītis, Luīze Staškeviča un Dagnija Dedze Miķelsone, Kristiāns Meidrops.

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2022. gada 1. februārī un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Vītolu fonds reģistrēts 2002. gadā, tā dibinātāji ir Vilis un Marta Vītoli. Fonds sniedz iespēju līdzcilvēkiem un uzņēmumiem atbalstīt Latvijas nākotnei un talantīgus jauniešus. Fonds piešķirt savas un administrē citu ziedotāju stipendijas.