Mājoklis Pašvaldība Vide
Rudens lapas

Lai atbalstītu Jūrmalas iedzīvotājus sava īpašumu sakopšanā, oktobrī un novembrī pašvaldība nodrošinās iespēju savāktās koku lapas nodot bez maksas. Rudens lapu nodošanu varēs pieteikt no 16. oktobra līdz 17. novembrim (Akcija pagarināta līdz 30. novembrim!).

Savākto rudens lapu maisu izvešanu no vienas adreses varēs pieteikt tikai vienu reizi, viena maisa tilpums nedrīkst pārsniegt 100 litrus.

Sākot no 16. oktobra iedzīvotāji savāktās lapas varēs arī paši nogādāt un bez maksas nodot SIA “Clean R” apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā Ventspils šosejā 61 pirmdienās plkst. 15.00–19.00, otrdienās, ceturtdienās, sestdienās plkst. 8.00–12.00, trešdienās, piektdienās plkst. 12.00–16.00 un SIA “Clean R” Jūrmalas Klientu apkalpošanas centra teritorijā Fabrikas ielā 11 darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Ja nepieciešams nodot papildus savāktās lapas, bet pašiem nav iespējas tās nogādāt atkritumu pieņemšanas vietā, jāsazinās pa tālāk norādīto tālruni vai e-pastu ar SIA “Clean R”, kas nodrošinās to izvešanu atbilstoši uzņēmuma noteiktajam tarifam.

Kur pieteikt lapu izvešanu?

Pieteikumus savākto lapu izvešanai pieņems sadzīves atkritumu apsaimniekotājs Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā – SIA “Clean R”. Savākto rudens lapu nodošanu sadzīves atkritumu apsaimniekotājam no 16. oktobra līdz 17. novembrim (Akcija pagarināta līdz 30. novembrim!) var pieteikt:

  • pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv vai mobilajā lietotnē manai.videi.lv
  • rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv;
  • zvanot pa tālruni 67111001 darba laikā.

Maisu izvešanu var pieteikt namu apsaimniekotāji, kā arī fiziskas un juridiskas personas, kurām ir noslēgts līgums ar SIA “Clean R”. Piesakot savākto lapu maisu izvešanu, jānorāda sava adrese, tālruņa numurs un līguma par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu numurs, kā arī maisu skaits.

Savāktās lapas jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem), maisi rūpīgi jāaizsien, tos nedrīkst pārpildīt, lai paceļot, maisi nesaplīstu.

Vēršam uzmanību, ka maisos drīkst ievietot tikai savāktās koku lapas, zāli un tūjas, maisā drīkst būt neliels piejaukums ar priežu skujām un sīkiem zariem.

Maisu izvietošana ārpus sava īpašuma teritorijas, ielu malās pirms pieteikuma apstiprināšanas nav atļauta!

Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, uzraugot neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

Aicinām Jūrmalas valstspilsētas iedzīvotājus sakopt savus īpašumus un tiem piegulošās teritorijas!