Kultūra un izklaide
Saullēkta koncerts Dzintaru pludmalē

Svētdien, 14. jūlijā, plkst. 4.30 Dzintaru pludmalē izskanēs “Saullēkta koncerts”, ko jūras krastā sniegs ērģelniece Iveta Apkalna. Nokļūšanai uz koncertu tiek piedāvāts papildu autobusa reiss Slokas stacija–Dzintaru koncertzāle un vilciena reiss Rīga–Jūrmala. “Saullēkta koncerts” tradicionāli ievada “Jūrmalas festivāla” koncertu piedāvājumu.

Dzintaru pludmalē norisināsies “Saullēkta koncerts”, kas izskanēs Elbas Filharmonijas galvenās ērģelnieces, par ērģeļu karalieni dēvētās Ivetas Apkalnas izpildījumā. Izcilās ērģelnieces veidotās saullēkta koncertu programmas allaž izceļas ar pārdomātu saturu un dramaturģiju, kurā izvēlētie skaņdarbi sabalsojas ar dabas skaņām un sagatavo klausītāju saullēkta brīnumainajam mirklim, dāvājot neaizmirstamu mūzikas baudīšanas pieredzi.

Koncertu būs iespējams klausīties gan pludmalē, gan arī uz ūdens, koncerta norises vietā ierodoties ar savu laivu. Ieeja “Saullēkta koncertā” ir bez maksas.

Nokļūšanai uz “Saullēkta koncertu” tiek piedāvāti papildu sabiedriskā transporta reisi:

  • papildu autobusa reiss no sākuma pieturvietas “Slokas stacija” plkst. 3.45 ar beigu pieturvietu “Dzintaru koncertzāle”. Papildu reiss tiks nodrošināts ar 5. maršruta “Slokas stacija–Bulduri” autobusu, kas ir par maksu;
  • vilciena reiss plkst. 3.24 (reiss Nr. 6365) no Rīgas Jūrmalas virzienā, izkāpšana stacijā “Dzintari” vai “Majori”. Vairāk info: https://bit.ly/VilciensUzSaullektaKoncertu

“Jūrmalas festivāls” šogad skanēs astoņos krāšņos koncertos no 13. līdz 20. jūlijam, vasaras muzikālajā notikumā Dzintaru koncertzālē pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus.

Festivālā koncertēs pasaules opernamu zvaigzne Aleksandrs Antoņenko, flamenko dejotāji no Barselanas flamenko baleta, pasaules lielākajās koncertzālēs uzmirdzējusī vijolniece Kristīne Balanas, operdziedātāja Inga Kalna, talantīgais mūziķis Jānis Šipkēvics, britu džezmenis Džūlians Džozefs, Elbas Filharmonijas goda māksliniece – ērģelniece Iveta Apkalna un daudzi citi mākslinieki.

Vairāk informācijas par “Jūrmalas festivāla” koncertiem www.jurmalasfestivals.lv.

Biļetes “Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās”, uzrādot Jūrmalas iedzīvotāja karti – 20% atlaide.