Sports un aktīvā atpūta

Svētdien, 9. janvārī, “RTU Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti savā laukumā aizvadīja Credit 24 Meistarlīgas spēli, uzņemot “Amber Volley” volejbolistus no Lietuvas.

1. setā labāki panākumi bija viesu komandai latviešu trenera Austra Štāla vadībā, kas ar 25:20 uzvarēja mūsu volejbolistus. Toties divos nākamajos setos ar 25:22 pārāki bija “RTU Robežsardze/Jūrmala volejbolisti”, dodot cerības mača iznākumu noteikt jau četru setu cīņā, ar nosacījumu, ka veiksmīgāki būtu RTU Robežsardze/Jūrmala spēlētāji.  Tomēr ceturtajā setā notika vadības maiņa, un, izmantojot mūsējo pieļautās kļūdas, viesi guva uzvaru (25:22), panākot izlīdzinājumu pa setiem 2:2.

Attiecīgi spēcīgākā komanda šajā duelī tika noteikti sīvajā piektā seta cīņā, kur labāk veicās lietuviešu volejbolistiem un diemžēl ar 10:15 mūsējie atzina pretinieka pārākumu.

Labākie “RTU Robežsardze/Jūrmala” rindās: Matīss Gabduļins 25 punkti, Aleksandrs Avdejevs 16 punkti, Patriks Pinka 11 punkti.

Nākamās Baltijas līgas mājas spēles jau šo sestdien, 15.janvārī plkst.17 ar “Selver Tallinn” un svētdien, 16.janvārī plkst. 17.00 ar “Bigbank Tartu” komandu.