Sports un aktīvā atpūta
Volejbola spēlētāji
Ar 8. numuru – Jūrmalas komandas rezultatīvākais spēlētājs Matīss Gabdulļins, ar 4. numuru - uzvaras punkta guvējs Roberts Kļaviņš.

“Optibet” Latvijas volejbola čempionātā vīriešiem divu spēļu sērijās uzvaras sestdien, 1. aprīlī, izcīnīja  komandas “RTU/Robežsardze/Jūrmala” un “Ezerzeme”/DU.

“RTU/Robežsardze/Jūrmala” Jēkabpilī četros setos pārspēja līdzšinējo čempioni  SK “Jēkabpils Lūši”, uzvaras punktu uzbrukumā gūstot Robertam Kļaviņam un jūrmalniekiem sērijā uzvarot ar rezultātu  2-0.

Sīvākais bija trešais sets, kad jēkabpilieši guva piecus punktus pēc kārtas un panāca 14:11 punktu pārsvaru, taču pēc Riharda Lazdiņa “eisa” viesi panāca 16:16 un pēc Matīsa Gabdulļina uzbrukuma uzvarēja setā ar 25:22.

Jūrmalas komandā 20 punktus guva Gabdulļins, trīs no tiem sakrājot blokā. 13 punktus guva Kļaviņš un 10 – Jānis Teikmanis. “Lūšiem” rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Andrijs Čmirovs, bet 11 punktus pēc savainojuma ārstēšanas un atgriešanās laukumā sakrāja Zigurds Adamovičs, kurš arī trīsreiz izcēlās blokā.

Finālsērija sāksies 8. aprīlī, bet sērija cīņā par bronzas medaļām – dienu vēlāk.