Būvdarbi Remonti
Kauguru iekšpagalms

Šovasar ir sakārtoti vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iekšpagalmi, atjaunojot ielu brauktuvju segumu, ierīkojot jaunas automašīnu stāvvietas, ietves un pārbūvējot ielu apgaismojuma sistēmu, to veidojot energoefektīvāku.

Apjomīgi darbi Kauguros

Būtiskas pozitīvas pārmaiņas ir vērojamas Kauguru apkaimes daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iekšpagalmos, kas ieskauj pašvaldības izglītības un sociālās aprūpes iestādes. Iekšpagalmos starp Raiņa ielu, Talsu šoseju, Skolas ielu, Slīteres ielu un Oškalna ielu ir veikta ielu brauktuvju seguma atjaunošana vairāk nekā 8700 kvadrātmetru platībā un ietvju segumu atjaunošana vairāk nekā 2400 kvadrātmetru platībā. Papildus ir izbūvētas 188 automašīnu stāvvietas, uzstādīti seši jauni soliņi, atkritumu urnas un 24 komplekti veļas žāvēšanas statīvu. Rūpēs par mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošību uz ielu brauktuvēm ir ierīkoti 11 jauni ātrumvaļņi.

Papildus ielu brauktuvju un automašīnu stāvvietu segumu atjaunošanas darbiem vairāk nekā 2100 kvadrātmetru platībā ir veikti remontdarbi Raiņa ielas un Artilērijas ielas daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iekšpagalmā.

Kopumā ir veikta vairāk nekā 30 ielu brauktuvju un ietvju posmu atjaunošana: ielu brauktuvju segums atjaunots vairāk nekā 5,7 kilometru garumā un ietvju segums – 2,6 kilometru garumā.

Paveikts
  • Atjaunots segums 30 ielu brauktuvju un ietvju posmos
    • brauktuves – vairāk nekā 5,7 km
    • ietves – vairāk nekā 2,6 km
  • Izbūvētas stāvvietas 188 automašīnām
  • iekšpagalmos iebūvēti 24 komplekti veļas žāvēšanas statīvu

Turpinās ielu remonti, atjauno veloceļu

Šogad ir uzsākti būvdarbi piecu ielu posmu, tai skaitā gājēju un velosipēdu ceļu, pārbūvei, 84 jaunu automašīnu stāvvietu izbūvei, četru grantēto ielu asfaltēšanai un trīs grantēto ielu posmu apstrādei ar bitumena un granīta šķembu maisījumu.

Veicot Babītes ielas pārbūvi nepilna viena kilometra garā posmā no autoceļa A10 (Rīgas–Ventspils šoseja) līdz Priedaines dzelzceļa pārbrauktuvei, tiks atjaunots ielas brauktuves, gājēju un velosipēdu ceļa segums, izbūvētas 32 jaunas automašīnu stāvvietas un ielas apgaismojums.

Veicot Baznīcas ielas pārbūvi 0,5 kilometru garā posmā no Dubultu prospekta līdz Slokas ielai, tiks atjaunots ielas brauktuves segums, izbūvēts jauns velosipēdu ceļš, 52 jaunas automašīnu stāvvietas un ielas apgaismojums.

Veicot Tallinas ielas pārbūvi un Artilērijas ielas pārbūvi posmā no Līču ielas līdz Satiksmes ielai, šo ielu krustojumā tiks izbūvēts rotācijas aplis, būtiski uzlabojot satiksmes drošību, kā arī tiks veikta ielas apgaismojuma sistēmas pārbūve, jaunu ietvju izbūve abpus Tallinas ielas brauktuvei, Artilērijas iela tiks veidota par gājēju ielu.

Veicot Jaunķemeru ceļa gājēju un velosipēdu ceļa pārbūvi 4,6 kilometru garā posmā no Ķemeru kultūrvēsturiskā parka (Gleznotāja Miervalža gatve) līdz Talsu šosejai (P128), tiks atjaunots velosipēdu ceļa asfaltbetona segums 3,2 metru platumā.

Veicot Apes ielas asfaltēšanu posmā no Lāčplēša ielas līdz Ventspils šosejai, Lāčplēša ielas asfaltēšanu posmā no Rūpniecības ielas līdz Dzirksteles ielai, Selgas ielas asfaltēšanu posmā no Mellužu prospekta līdz Kāpu ielai un Silu ielas asfaltēšanu posmā no dzelzceļa sliedēm līdz Kāpu ielai, tiks izbūvēts asfaltbetona segums nepilnus divus kilometrus garā posmā un veikta ielas apgaismojuma nomaiņa uz videi draudzīgāku, energoefektīvu apgaismojumu.

Jauna tehnoloģija grantēto ielu apstrādei

Veicot Ģirta ielas, Ernesta ielas un Mežsargu ielas 120 metru gara posma apstrādi ar divkāršu bitumena un granīta šķembu maisīju, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā tiks ieviesta jauna grantēto ielu apstrādes tehnoloģija, novērošot ielu seguma putēšanu un ilgstoši saglabājot seguma līdzenumu. Ielu apstrāde tiek veikta atbilstīgi valsts SIA “Latvijas Valsts ceļi” izstrādāto ceļu specifikāciju nosacījumiem. Pēc darbu pabeigšanas tiks veikta šo ielu posmu uzraudzība un gūto rezultātu rūpīga izvērtēšana. Jūrmalas klimatiskajiem apstākļiem pielāgotu grantēto ielu dubultās virsmas apstrādes tehnoloģiju nākotnē tiek plānots lietot, veicot savrupmāju apbūves teritorijā esošo grantēto ielu apstrādi, uzlabojot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un pārvietošanās komfortu.

Remontdarbi Jūrmalā