Pašvaldība Sabiedrība
Goda zīme

Jūrmalas pilsētas dome aicina izvirzīt pretendentus Jūrmalas pilsētas augstākā apbalvojuma – Goda zīmes – piešķiršanai, Apbalvojumam par mūža ieguldījumu, kā arī Goda raksta piešķiršanai. Pretendentus var pieteikt līdz 29. oktobrim.

Goda zīme

Goda zīmi piešķir kopā ar titulu “Goda jūrmalnieks” par ieguldījumu Jūrmalas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā. To var piešķirt par īpašiem nopelniem izglītības, kultūras, tautsaimniecības, veselības aprūpes, sabiedriskās darbības, sporta vai citā jomā. Kopā ar Goda zīmi piešķir 5000 eiro naudas balvu.

Par mūža ieguldījumu

Apbalvojumu par mūža ieguldījumu piešķir par ilggadējiem nopelniem un mūža ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā, sabiedriskajā darbībā un citiem īpašiem nopelniem. Kopā ar Apbalvojumu par mūža ieguldījumu piešķir naudas balvu 1000 eiro apmērā.

Goda raksti

Goda rakstu piešķir par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā, sabiedriskajā darbībā un par citiem īpašiem nopelniem. Kopā ar Goda rakstu piešķir naudas balvu 500 eiro apmērā.

Kā pieteikt pretendentus apbalvojumiem?

Pretendentus apbalvojumiem var pieteikt: nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestādes, profesionālās asociācijas; ne mazāk kā piecu pilngadīgu cilvēku grupa; juridiskas personas; citu Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības konkursu komisiju vadītāji, domes deputāti un struktūrvienību vadītāji.

Pieteikumā jānorāda informācija par apbalvojumam izvirzīto pretendentu un pamatojums par pretendenta ieguldījumu. Apbalvojuma nolikums un pieteikuma anketa pieejami sadaļā Apbalvojumi.

Kur iesniegt pieteikumu?

Parakstītu pieteikuma anketu apbalvojuma piešķiršanai var iesniegt:

  • parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pasta adresi apbalvojumi@jurmala.lv ar norādi “Apbalvojumu piešķiršanas komisijai”;
  • nosūtot pa pastu Jūrmalas pilsētas domei Jomas ielā 1/5, Jūrmalā, LV-2015;
  • iemetot pastkastītē, kas izvietoti pie Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centriem Jomas ielā 1/5, Raiņa ielā 110 vai Tukuma ielā 20.