Sabiedrība
Plakāts "NVO iespēju darbnīcas"

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība aicina nevalstisko organizāciju (NVO) – biedrību un apvienību – pārstāvjus un citus pilsoniski aktīvus iedzīvotājus, kuri vēlas darboties nevalstiskajā sektorā, uz semināriem un praktiskām darbnīcām. Dalība nodarbībās – bez maksas.

Semināri un darbnīcas notiks trešdienās 28.septembrī, 12., 19. un 26. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā.

Semināros varēs uzzināt par dažādiem finansējuma avotiem, kas pieejami NVO sektoram pieejamiem, par sadarbības iespējām, veiksmīgu projektu pieteikumu veidošanu. Tiks apspriesti jautājumi, kas saistīti ar nevalstiskā sektora līdzdalību pašvaldības darbā un valsts pārvaldē. Eksperti atbildēs uz jautājumiem par jauno Pašvaldību likumu, kas paredz lielāku sabiedrības iesaisti pašvaldību darbā, par līdzdalības budžetu un jauniem līdzdalības rīkiem.

Semināru tēmas:

  • 28. septembrīietekme. Kā ietekmēt pašvaldību / valsts pārvaldes lēmumus?
  • 12. oktobrī – sadarbība. Kā apvienot spēkus un sasniegt augstākus mērķus?
  • 19. oktobrī – finanses. NVO sektoram pieejamais finansējums.
  • 26. oktobrīprojekts. Kā sagatavot veiksmīgu projekta pieteikumu?

Seminārus organizē Jūrmalas Labklājības pārvalde sadarbībā ar Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Attīstības pārvaldi un Zemgales NVO centru.

Dalība iepriekš jāpiesaka, elektroniski aizpildot pieteikumu https://ej.uz/3w3g vai arī zvanot Sabiedrības integrācijas nodaļai pa tālruni +371 22547800.