COVID-19 Sabiedrība
Autobuss Kauguros

Līdz ar ārkārtējās situācijas beigām, sākot ar 2022. gada 1. martu, Jūrmalas valstspilsētas sabiedriskajā transportā braukšanas maksas atvieglojumus varēs saņemt visi iedzīvotāji, kuri saņēmuši Jūrmalas iedzīvotāja karti, neatkarīgi no tā, vai iedzīvotājam būs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai nē. Tāpat no 1. marta Jūrmalas valstspilsētas sabiedriskā transporta atļautā ietilpība tiek palielināta no 80 % uz 100 %.

Ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotājiem, lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus, sertifikāti nebija jāuzrāda sabiedriskajā transportā, jo pašvaldība nodrošināja informācijas apmaiņu ar Nacionālo veselības dienestu, un informācija par sertifikāta esamību tika digitāli savienota ar Jūrmalas iedzīvotāja karti. No 1. marta braukšanas maksas atvieglojumus varēs saņemt visi Jūrmalas iedzīvotāja kartes īpašnieki.

Atgādinām, ka spēkā paliek nosacījums par obligātu sejas masku, t.i.  medicīnisko sejas masku vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratora bez vārsta, izmantošanu sabiedriskajā transportā.