Sports un aktīvā atpūta
Motosportists

Jūrmalnieks Kristers Grabovskis sestdien, 16. jūlijā, ar izciliem rezultātiem startēja Baltijas kausa trofejas motošosejas sacensībās, kas notika Poltsamā trasē Igaunijā.

MiniGP klasē Kristers kvalifikācijā izcīnīja pirmo vietu un uzvarēja arī abos sacīkšu braucienos.

Ierodoties trasē divas dienas pirms sacensībām, tika aizvadīti brīvie treniņi kopā ar Igaunijas labākajiem jaunajiem motošosejas sportistiem, kas ļāva ātri apgūt trasi gan sausā, gan lietainā laikā.

Sacensību diena dāvāja saulainu rītu, sausu trasi un labu noskaņojumu, kas kvalifikācijā ļāva uzstādīt cienīgu apļa laiku 48.057 sekundes, par 0.406 sekundēm apsteidzot ātrāko Igaunijas MiniGP braucēju Robin Robert Mooses, un sacensībās startēt no pirmās rindas.

Abi sacīkšu braucieni iesākās lietus laikā un tika aizvadīti slapjā trasē. Pirmajā braucienā Mooses piedzīvoja iespaidīgu kritienu un izstājās. Kristers uzvarēja 14 apļu braucienu ar 42.852 sekunžu pārsvaru pār otro vietu, visus pārējos braucējus apdzenot vismaz par apli.

Otrajā braucienā tempu noteica Kristers, apsteidzot otrās vietas ieguvēju par 9.231 sekundēm un trešās vietas ieguvēju vēl par 41.188 sekundēm.

Sacensību seriāls atgriežas Latvijā, un nākamie MiniGP posmi notiks 24. jūlijā Rīgā Biķernieku trasē  un 7. augustā Jelgavā, sporta kompleksā “Rullītis”.