Izglītība

Gaziantepas (Turcijā) Mākslas galerijas organizētajā starptautiskajā bērnu mākslas konkursā zelta, sudraba un bronzas medaļas un diplomus vairāk nekā 4000 mākslas darbu konkurencē starp 27 pasaules valstīm guvuši Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņi.

konkursa darbs
Turcijā organizētajā starptautiskajā bērnu mākslas konkursā zelta medaļu saņēma Anastasijas Jurgelevičas darbs.
  • Zelta medaļu saņēma Anastasija Jurgeleviča,
  • sudraba godalgas – Aļonai Novikai, Valērijai Šamšurai, Polinai Lupandinai un Vitai Ērglei-Bīmanei,
  • bronzas medaļas – Annai Marijai Litvakai un Milanai Beļajevai. Anita Ādmine, Valts Markovs, Anna Jurgeleviča un Alise Jerāne saņēma diplomus.

Apbalvotie darbi ir izvēlēti mākslas izstādei vēsturiskajā Turcijas vecpilsētā Gaziantepā. Audzēkņus konkursam sagatavoja pedagogi Kristīne Belte, Dace Starka, Antons Vaivods un Laima Akmentiņa.

Četrām Jūrmalas Mākslas skolas audzēknēm piešķirti Goda diplomi par panākumiem starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā „Lidice 2021” Čehijā. Konkursam bija iesniegti vairāk nekā11 000 darbu no 72 valstīm. Goda diplomus saņēma Karīna Agate Baranovska, Madara Kļaviņa, Dinija Semeika un Valērija Šamšura. Darbi tapuši, uzklausot pedagogu Zanes Homkas, Laimas Akmentiņas un Antona Vaivoda iedrošinošos un atbalstošos padomus. Apbalvotie mākslas darbi apskatāmi izstādē galerijā Lidicē, Čehijā.