Kultūra un izklaide Sabiedrība Vide
Turaidas kvartāls

Iedzīvotāji, uzņēmēji un iestādes aicināti piedalīties Jūrmalas pašvaldības rīkotajā konkursā “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” – svētku noformējumu aicinām iemūžināt fotogrāfijās un līdz šā gada 26.decembrim pieteikt vērtēšanai. Atbilstīgi iesniegtajām fotogrāfijām konkursa komisija apskatīs un novērtēs svētku noformējumu norādītajā adresē.

Lai pieteiktu konkursam skaistāko svētku noformējumu:

  • jānofotografē svētku noformējums Jūrmalā – tas var atrasties gan publiskā pilsētvidē, gan savā pagalmā, rotāt ēku fasādes, logus, skatlogus, laukumus, sabiedrisko un publisko ēku iekštelpas;
  • jāaizpilda pieteikuma anketa (pievienota zemāk). Obligāti jānorāda noformējuma adrese!
  • fotogrāfijas un pieteikuma anketa jānosūta konkursa komisijai elektroniski uz e-pasta adresi foto@jurmala.lv. Konkursam drīkst pieteikt ne vairāk kā divus svētku noformējumus, par katru iesniedzot ne vairāk kā divas fotogrāfijas. Attēliem jābūt JPG formātā.

Konkursa nolikums pieejams tīmekļvietnē www.jurmala.lv sadaļā “Aktuāli”.

Konkursā tiks vērtēta noformējuma atbilstība Ziemassvētku tēmai, radošā ideja un mākslinieciskā izpildījuma kvalitāte; vērtēšana notiks divās kategorijās – ārtelpu un iekštelpu (publisko un sabiedrisko telpu) noformējums.

Svētku noformējumu konkursam var pieteikt ikviens iedzīvotājs, atsūtot fotogrāfiju un norādot noformējuma adresi. Par konkursa uzvarētāju tiks atzīts svētku noformējuma vietas vai objekta īpašnieks vai tiesiskais valdītājs. Skaistākās svētku noformējuma fotogrāfijas tiks publicētas tīmekļvietnē www.jurmala.lv un Jūrmalas pašvaldības sociālo tīklu kontos.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti tīmekļvietnē www.jurmala.lv un Jūrmalas pašvaldības informatīvajā izdevumā “Jūrmalas Avīze”. Uzvarētāji saņems Jūrmalas pašvaldības pateicības rakstus un pārsteiguma balvas.

Papildu informācijai par konkursu aicinām sazināties ar Pilsētplānošanas pārvaldi pa tālruni 20278443 vai rakstot uz e-pasta adresi liene.purmale@jurmala.lv.