Sabiedrība COVID-19
No 12.maija izmaiņas sabiedriskā transporta 2.maršruta “Kauguri-Kūdra” kustības laikos

Vēršam uzmanību, ka atbilstoši valdības ārkārtas sēdē pieņemtajam lēmumam no 21.oktobra līdz 14. novembrim pašvaldība nedrīkst piemērot pašvaldības noteiktos braukšanas maksas atvieglojumus valstpilsētu organizētajā sabiedriskajā transportā.

Līdz ar to netiks piemēroti pašvaldības noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi arī Jūrmalas organizētajā sabiedriskajā transportā. Tiks nodrošināti tikai valsts noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi personām ar I un II grupas invaliditāti un viņu pavadoņiem Jūrmalas valstpilsētas organizētajā sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotājiem, kuri līdz šim ir saņēmuši Jūrmalas piemērotos braukšanas maksas atvieglojumus, izmantojot Jūrmalas iedzīvotāja karti, būs nepieciešams veikt samaksu par katru braucienu sabiedriskajā transportā 0,50 eur apmērā. Atgādinām, ka Jūrmalas sabiedriskajā transportā tiek pieņemti tikai skaidras naudas norēķini.

Ārkārtējā situācijā, tostarp mājsēdes laikā, sabiedrisko transportlīdzekļu ietilpība sabiedriskajā transportā nedrīkst pārsniegt 50%.

Ņemot vērā noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, aicinām izvērtēt braucienu nepieciešamību un pēc iespējas mazāk pārvietoties, izmantojot sabiedrisko transportu.

Detalizētāka informācija par pārvietošanos mājsēdes laikā atrodama Satiksmes ministrijas mājas lapā - https://www.sam.gov.lv/lv/jaunums/majsedes-laika-vares-parvietoties-neatliekamu-iemeslu-del-bus-nepieciesams-apliecinajums