Uzņēmējdarbība

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izziņo 2023. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators pirmsinkubācijas programmā uzņems 20 dalībniekus no Jūrmalas valstspilsētas, Tukuma, Olaines, Mārupes un Ķekavas novada. Pieteikties sešu mēnešu apmācību programmai varēs no  1. līdz 20. martam.

Aicinām izmantot iespēju piedalīties informatīvajā pasākumā Info Stunda” par pirmsinkubācijas programmu un pieteikšanās kārtību​​​​​!

Lai pieteiktos "Info stundai", aicinām reģistrēties LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora "Info Stunda":

Dalībnieki programmā tiks uzņemti rindas kārtībā, tādēļ aicinām izmantot iespēju pieteikties informatīvajam pasākumam, lai jau laicīgi sagatavotu pieteikumus!

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Šī gada programmas sauklis – “Tava komanda startam”.

Programma ilgst sešus mēnešus, un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā.

Programmas ietvaros dalībnieki strādā pie savas biznesa idejas validācijas un sava minimālās dzīvotspējas produkta vai pakalpojuma izstrādes. Lekcijās, praktiskās nodarbībās un uzņēmēju pieredzes stāstu sesijās dalībnieki gūst papildu zināšanas par svarīgākajiem uzņēmējdarbības veikšanas aspektiem un kā pārliecināties par savas biznesa idejas dzīvotspēju,” par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītājs Uldis Siliņš.

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. martam, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Uldi Siliņu, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz e-pasta adresi jurmala@liaa.gov.lv.

Apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 250 biznesa ideju autori no visas Latvijas. No 2017. gada līdz šim brīdim šo programmu apguvuši jau 2986 biznesa ideju autori.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: https://www.liaa.gov.lv/.../biznesa.../pirmsinkubacija

Par pirmsinkubācijas programmu: https://www.youtube.com/watch?v=sfsxK-CVCJQ