Sports un aktīvā atpūta
Vizuālis

No 25. līdz 27. augustam Jūrmalā, Majoros, notiks “DEPO Open 2022” Latvijas čempionāta pludmales volejbolā fināla posms. Pieteikšanās sacensībām noslēdzas 19. augustā.

Latvijas čempioni Jūrmalā tiks noskaidroti pēc triju gada pārtraukuma, taču bez sacensību posma Latvijas pludmales volejbola dzimtenē Jūrmalā Latvijas čempionāts nav iedomājams. Tā iepriekšējā gadā par posma uzvarētājiem Majoros kļuva jūrmalnieks Aleksandrs Samoilovs pārī ar Jāni Šmēdiņu, kā arī Lietuvas duets Urte Paulikiene/Monika Andrjukaitīte. Otro vietu ieguva Artūrs Rinkevičs un Ardis Bedrītis, kā arī Varvara Brailko un Deniela Konstantinova, bet bronza tika Anetei Namiķei un Kristai Paeglei un vēl vienam Lietuvas pārim Artūrs Vasiljevs/Roberts Juhnevičs.

Pēdējā Latvijas čempionāta finālposmā, kas Jūrmalā 2019. gadā notika Majoru pludmalē, uzvarēja tā brīža Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka un Mihails Samoilovs un Aleksandrs Solovejs. Čempioni Majoros tika noskaidroti sešus gadus pēc kārtas (2014.–2019.).

“DEPO Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi bija aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Ieeja uz visām “DEPO Open 2022” spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.

Vairāk informācijas par “DEPO Open” turnīriem: volejbols.lv/pludmale

Programma:

ceturtdien (25. augusts) – no 15:00 – kvalifikācijas turnīrs
piektdien (26. augusts) – no 9:00 – pamatturnīra spēles 
no 17.00 – izslēgšanas spēļu 1. kārta
sestdien (27. augusts) –
no 9.00 – ¼ fināli un ½ fināli
14.00 – spēle par 3. vietu sievietēm, tiešraide LTV7
15.00 – spēle par 3. vietu vīriešiem, tiešraide LTV7
16.00 – fināls sievietēm, tiešraide LTV7
17.00 – fināls vīriešiem, tiešraide LTV7