Sports un aktīvā atpūta
Goda pjedestāls

21.–23. janvārī Parīzē notika viens no prestižākajiem Pasaules karatē turnīriem pieaugušajiem sportistiem – Paris Open 2022. Starp vairākiem Latvijas sportistiem turnīrā piedalījās arī kluba “IPPON.LV” Jūrmalas filiāles trenere un sportiste Marija Luīze Muižniece. Mūsu karatistei izdevās visai veiksmīgs starts: trīs uzvaras pēc kārtas: pret Īrijas sportisti (6:0), pret Francijas sportisti (3:0) un pret ukrainieti (2:1). Sacensību pusfinālā Muižniece satikās ar Pasaules reitinga līderi no Ukrainas un piekāpās ar minimālu rezultātu (0:1). Bronzas finālā Marija Luīze zaudēja Luksemburgas sportistei, tādā veidā paliekot soli no medaļas. Lielisks starts pieaugušo līmenī!

12. februārī Tallinā notika starptautisks karatē turnīrs “Edu-do Cup 20222”, kas pulcēja gandrīz visus stiprākos sportistus no Latvijas un Igaunijas, pievienojās arī karatisti no Lietuvas un Somijas.

Sacensībās piedalījās arī jūrmalnieki – Leonīds Vorožeikins un Gajane Arakeļane (sporta klubs “IPPON.LV”).

Šoreiz mūsu sportistiem izdevās lieliski starti – divi sportisti atveda mājās 4 zelta un 2 bronzas medaļas.

Gajane Arakeļane U16 (14–15 gadi) svara kategorijā +54 kg uzvarēja abas cīņas un ieguva pirmo vietu. Savu augsto sagatavotības līmeni mūsu sportiste apstiprināja arī OPEN (bez svara ierobežojumiem) kategorijā – vēl viens zelts. Zelta medaļu Arakeļane izcīnīja arī komandu kumite kategorijā (kopā ar “IPPON.LV” meitenēm).

Leonīds Vorožeikins savā kategorijā U16 -63 kg aizvadīja četras cīņas un katrā pierādīja, ka ir stiprāks par pretiniekiem – rezultātā zelta medaļa. Open kategorijā Leonīds izcīnīja bronzu, kā arī komandu kumite kategorijā – bronzas medaļu.

Paldies sportistiem un trenerim Andrejam Ozerovam par labu darbu un lieliskiem rezultātiem!