Sports un aktīvā atpūta
Skolēnu čempionāts boksā

No 15. līdz 26. augustam Slovēnijas pilsētā Mariborā norisinājās Eiropas čempionāts boksā skolēniem, kur Latvijas sportisti  izcīnīja zelta un bronzas godalgas, jūrmalnieks Grāfs Putraševičs kļuva par Eiropas čempionu.

Čempionātā piedalījās 380 dalībnieki no 32 valstīm, tostarp jaunais bokseris no Jūrmalas Grāfs Putraševičs  (“Jāņa Roviča boksa klubs”, treneris Jānis Naumovs).

Svara kategorijā līdz 46 kg mūsu sportists aizvadīja četras cīņas, gūstot uzvaras pār Bulgārijas, Serbijas un Ungārijas sportistiem, bet finālā tikās ar Skotijas bokseri - lai gan cīņa bija līdzvērtīga un jāatzīst, ka abi pretinieki bija zelta medaļas cienīgi, šoreiz “zelts” tika jūrmalniekam!

Grafs Putraševics atkārtoja 1998. gada rezultātu, kad jūrmalnieks Evgenijs Rimša Eiropas čempionātā izcīnīja 1. vietu. Arī pagājušajā gadā trenera Jāņa Naumova audzēkne Kitija Zarberga Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas godalgu.