Sports un aktīvā atpūta
SSB sportisti
Senioru sporta kluba "Jūrmala" galda tenisisti (no labās): Nikolajs Golubevs, Skaidrīte Zāģere un Andris Balbieris.

12.–14. maijā Hāpsalā Igaunijā notika Baltijas veterānu čempionāts galda tenisā, kurā no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas piedalījās 86 galda tenisisti. Jūrmalu pārstāvēja Senioru sporta biedrības “Jūrmala” galda tenisisti Skaidrīte Zāģere, Nikolajs Golubevs un Andris Balbieris. Jūrmalnieki  izcīnīja septiņas medaļas.

Vienspēļu sacensībās dāmām 45+ vecuma grupā bronzas medaļu izcīnīja Skaidrīte Zāģere, tāda paša kaluma medaļas arī kungu 45+ vecuma grupā Nikolajam Golubevam un 75+ vecuma grupā Andrim Balbierim.

Dubultspēļu sacensībās Nikolajs pārī ar igauni Kristianu Kantu kļuva par Baltijas čempioniem kungu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs Skaidrītei un Nikolajam sudraba godalgas, bet dāmu dubultspēlēs Skaidrīte pārī ar rīdzenieci Ievu Vēju izcīnīja bronzas medaļas.