Sports un aktīvā atpūta
No kreisās treneris Vladislavs Minginovičs, Ēriks Homka, Artēmijs Fadējevs un treneris Vjačeslavs Moisejevs.
No kreisās: treneris Vladislavs Minginovičs, Ēriks Homka, Artemijs Fadejevs un treneris Vjačeslavs Moisejevs.

27. un 28. janvārī Vsevoloda Zeļonija sporta skolā Rīgā norisinājās Baltijas Džudo čempionāts, pulcējot 277 dalībniekus no 48 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sporta klubiem un skolām. Lielisku sniegumu čempionātā uzrādīja Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi,  izcīnot zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Pirmajā sacensību dienā startēja Baltijas valstu labākie džudisti U18 vecuma grupā visās svara kategorijās. Cīņas bija spraigas un neviena uzvara nenāca viegli. Ēriks Homka, viens no labākajiem Jūrmalas Sporta skolas džudistiem, cīnījās 25 sportistu konkurencē svara kategorijā līdz 60 kg un spraigā fināla cīņā uzvarēja Igaunijas sportistu, izcīnot zelta medaļu. Bronzas medaļu izcīnīja Artemijs Fadejevs, 55 kg svara kategorijā 13 sportistu konkurencē uzvarot divas cīņas un pusfinālā zaudējot Lietuvas sportistam. Edgars Kurgans un Aleksandrs Kāpiņš izcīnīja divas septītās vietas.

Otrajā čempionāta dienā par medaļām cīnījās U21 vecuma grupas sportisti. Jūrmalas Sporta skolas sportists Maksims Bižāns izmēģināja savus spēkus svara kategorijā līdz 100 kg un pārliecinoši aizvadīja visas cīņas, tikai finālā (Golden score) piekāpjoties sportistam no Igaunijas, kā rezultātā kļuva par turnīra vicečempionu.

No sirds lepojamies ar mūsu jūrmalnieku sasniegumiem, paldies par darbu Jūrmalas Sporta skolas džudo nodaļas treneriem – Vladislavam Minginovičam un Vjačeslavam Moisejevam.