Sports un aktīvā atpūta
Karatē sportisti
Artjoms Ševcovs, Marija Luīze Mužniece, Sofija Ševcova un Leonīds Vorožeikins

Sporta klubā “IPPON.LV” Jūrmalā trenējas vairāki sportisti, kuri ar labiem rezultātiem startē augstākā līmeņa sacensībās Latvijā un ārzemēs un savās kategorijās ir Latvijas līderi.

Neliels atskats par uzvarām šogad:

Karate1 Youth League Poreč 2023 – 29.06-02.07.2023

Oficiāls WKF (World Karate federation) turnīrs sportistiem no 12 līdz 20 gadiem. Šogad sacensības pulcēja ap 3000 sportistu no 69 valstīm. Kategorijās vidēji bija 50-60 sportisti. Lielisku sasniegumu uzrādīja Leonīds Vorožeikins, kurš kadetu kategorijā līdz 70 kg izcīnīja 5 uzvaras un izcīnīja bronzas medaļu. Šī gada Eiropas čempionātā sportists izcīnīja 3. vietu arī šajā kategorijā.

Parējie “IPPON.LV” jūrmalnieki Gajane Arakeļane, Sofija Ševcova un Artjoms Ševcovs šajā turnīrā uzvarēja pa vienai cīņai un piekāpās nākamajās.

Budapest Open 2023 – 16-17.09.2023

Šogad turnīrs pulcēja ap 1700 dalībniekiem no 37 valstīm. Lieliskus sasniegumus uzrādīja Marija Luīze Muižniece, Leonīds Vorožeikins, Artjoms Ševcovs un arī Sofija Ševcova.

• Marija Luīze Muižniece – 18+ -55kg. Četras uzvaras, skaistas cīņas un tikšanās ar Olimpisko čempioni sacensību finālā. Diemžēl, buglariete Ivet Goranova šoreiz bija stiprāka, bet mūsu līderei – pelnīta sudraba medaļa.
  • Leonīds Vorožeikins junioru kategorijā līdz 76kg parādīja lieliskās cīņas un rezultātā – bronzas medaļa. Labs starts jaunā vecuma kategorijā.
  • Artjoms Ševcovs kategorijā U14 +55kg pārliecināti uzvarēja četrus pretiniekus un iekļuva kategorijas finālā, kur piekāpās Ukrainas sportistam – sudrabs!

Pavisam nedaudz pietrūka Artjoma māsai Sofijai – mūsu perspektīvā sportiste šoreiz apstājās solī no medaļas – 5.vieta (trīs uzvaras un divi zaudējumi).

LATVIAN OPEN 2023 – 23.09.2023

Šogad turnīrs pulcēja ap 300 Baltijas valstu sportistiem un jūrmalnieki uzrādīja lieliskus rezultātus.

• Artjoms Ševcovs – divas zelta medaļas (U14 +55 kg un U16 -70kg).
  • Sofija Ševcova – divas zelta medaļas (U16 -61kg un U18 -59kg).
  • Marija Luīze Muižniece – zelts (18+ -55kg) un sudrabs (18+ Open)

Lielisku rezultātu uzrādīja Marija Luīze Muižniece – Karate1 SeriesA Larnaca 2023 – oficiālā WKF turnīrā pieaugušajiem sportistiem (turnīrs pulcēja sportistus no 70 valstīm). Muižniece uzvarēja sportistes no Polijas, Kolumbijas, Ukrainas, Grieķijas un piekapās ½ finālā Irānas sportistei. Mačā par bronzas medaļu Marija Luīze piekāpās Vācijas sportistei. Rezultātā - 5.vieta, daudz punktu pasaules reitingam un optimistisks noskaņojums pirms Pasaules čempionāta.

Polish Open 2023 – 7-8.10.2023

Turnīrs šogad bija viens no lielākiem Eiropā pēc dalībnieku skaita – ap 1800 sportistu no 31 valsts. Labus rezultātus parādīja Artjoms Ševcovs, Marija Luīze Muižniece un Leonīds Vorožeikins. Artjoms uzvarēja piecās cīņās un iekļuva finālā, kur atzina pretinieka uzvaru – rezultātā sudrabs kategorijā U14 +50kg. Marija Luīze Muižniece un Leonīds Vorožeikins demonstrēja labas cīņas un apstājās solī no pjedestāla – abiem piektās vietas.

Tallinn Open 2023 – 14.10.2023 – Baltijas līmeņa turnīrs

Lieliski startēja mūsu jūrmalnieki:

• Sofija Ševcova – divi zelti (U16 -61kg un U16 Open).
  • Artjoms Ševcovs – divi zelti (U14 +55kg un U14 OPEN).
  • Leonīds Vorožeikins – zelts (U18 Open) un sudrabs (U18 -76kg).

Baltic Sun Cup Festival 2023 – iesācēju turnīrs Saulkrastos, kurā labi sevi parādīja jaunie “IPPON.LV JŪRMALA” sportisti. Poļina Fedosejeva – bronzas medaļa kumite, Alens Hāze – bronzas medaļas KATA un bronzas medaļa KUMITE. Apsveicam gan sportistus, gan treneri Mariju Luīzi Muižnieci!

Apsveicam sportistus un treneri Andreju Ozerovu ar izciliem panākumiem! Jaunākiem sportistiem plānojas neliels pārtraukums sacensībās, bet Marijai Luīzei Muižniecei novēlam veiksmi gada svarīgākajā turnīrā – Pasaules čempionātā Budapeštā.