Sports un aktīvā atpūta
Karatistes uz pjedestāla

26.–27.martā Slovākijā, Bratislavā norisinājās viens no lielākajiem Eiropas karatē turnīriem "Grand Prix Slovakia", kurā piedalījās aptuveni 2000 dalībnieki no 30 valstīm. Jūrmalas karatē kluba "Yoshukan Jūrmala" komanda izcīnīja vienu zelta medaļu un divas bronzas medaļas.

Zelta medaļu kategorijā kumitē (cīņa ar pretinieku) U10 (8-9 gadi) +37 kg izcīnīja Uļjana Pizāne, uzvarot divas parliecinošas cīņas ar Slovākijas un Čehijas sportistēm, bet finālā ar rezultātu 1:0 uzvarot sportisti no Latvijas.

Abas bronzas medaļas izcīnīja Beata Girvica. Beate izcīnija bronzas medaļu savā vecumā kategorijā - Kumitē meitenes U16(14-15 gadi) -54 kg, kā arī vecākā vecuma kategorijā - Kumitē meitenes U18(16-17 gadi) -53 kg. Pavisam Beate uzvarēja 7 cīņas no 9.

Labi panākumi bija arī Artjomam Ševcovam. Viņš uzvarēja divas cīņas, piekāpās tikai cīņā par 3. vietu sportistam no Ukrainas.

Cīņas garu parādīja un pieredzi ieguva Sofija Ševcova, Vadims Šestakovs, Kirils Šestakovs, Anastasija Jurgeleviča, Edvarts Rumba, Kristians Puķītis.