Sports un aktīvā atpūta
Basketbola spēle

Jūrmalas basketbolistes piektdien, 3. novembrī, aizvadīja pirmo sieviešu Baltijas basketbola līgas mājas spēli pret Kauņas “Aistes – LSMU” no Lietuvas.

Pirms spēles abu komandu spēlētājas sveica Jūrmalas valstspilsētas priekšsēdētāja Rita Sproģe un Latvijas sieviešu basketbola līgas direktore Līga Goldmane.

Spēles sākumā Jūrmalai izdevās noturēt  līdzīgu rezultātu – 32:38. Jūrmalas komandas uzbrukumā agresīvi spēlēja Nikola Ozola, Žozefīne Sīpoliņa un Paula Pētersone. Pretinieces nespēja realizēt savus metienus un puslaikā izcīnīja tikai divas atlēkušās bumbas uzbrukumā.  Spēles otrajā puslaikā Kauņas basketbolistēm izdevās pārņemt kontroli cīņā zem groziem, trešajā ceturtdaļā izcīnītas sešas uzbrukuma bumbas, kuras visas tika pārvērstas rezultatīvos uzbrukumos. Pēdējā ceturtdaļā ar lielu pašaizliedzību turpināja spēlēt Jūrmalas kapteine Aleksa Purmale, ilgu laiku neļaujot “Aistes” pārsvaram sasniegt 20 punktu robežu. Spēles beigās Kauņas basketbolistes svinēja otro uzvaru Baltijas līgas sezonā, ar 77:57 pārspējot jūrmalnieces.

Nākamās Jūrmalas komandas mājas spēles būs 15., 22. un 29. novembrī plkst. 19:30 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, kur tiks uzņemtas Lietuvas komandas “LCC” universitāte un “Neptūnas” no Klaipēdas, kā arī “Panevežys”. Ieeja bez maksas.