Sports un aktīvā atpūta
Basketbolistes

Noslēgusies Pullman” Latvijas sieviešu basketbola līgas 2021.–2022. gada sezona. Latvijas čempiona titulu 21. reizi izcīnīja TTT Rīga, aiz sevis atstājot RSU un Liepājas komandas, bet pirmo reizi labāko četrinieku noslēdza Daugavpils.

Savukārt virslīgas B grupā veiksmīgi šosezon spēlēja arī Jūrmalas sieviešu komanda. Sezonas noslēguma četrās spēlēs “Jūrmala” izcīnīja vēl trīs uzvaras. Vispirms savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 81:47 tika uzvarētas Ogres meitenes. Bet pāris dienas vēlāk Jūrmalas Valsts ģimnāzijas hallē ar 63:47 tika pieveikta arī Latvijas U16 jaunatnes izlase. Kadetu izlase pirmajā puslaikā trāpīja tikai katru ceturto metienu un pieļāva lielu kļūdu skaitu, ko sekmēja mājinieču sekmīgā spēle aizsardzībā.Jūrmala vēl vairāk nostiprinājās spēcīgāko komandu četriniekā.

Pēdējā mājas spēlē pretī stājās “Jugla”, kuras rindās pēc mēneša pārtraukuma laukumā izgāja abas māsas Jansones. Līgas un Lienes klātbūtne palīdzēja viešņām uzvarēt cīņu par atlēkušajām bumbām un saglabāt intrigu līdz pēdējai minūtei.Jūrmala izrāvās priekšā, pateicoties labām sekmēm metienos – perimetrā regulāri spēja trāpīt Paula Pētersone un Žozefīne Sīpoliņa, bet lielākie nopelni pienācās Zanei Novikovai. Viņa ceturtajā ceturtdaļā sameta 13 punktus pēc kārtas, tai skaitā trīs tālmetienus un “Jūrmala” ar 69:94 izcīnīja 12. uzvaru sezonā.

Aizvadītajā nedēļā ar izbraukuma spēli pret Rīgas Stradiņu universitātes otro vienību jūrmalnieces noslēdza savu trešo sezonu Latvijas sieviešu basketbola līgā. Pullman” Latvijas sieviešu čempionāta noslēgumā B grupā “Jūrmala” ierindojās augstajā 4. vietā vienpadsmit komandu konkurencē. Līdz kārotajai otrajai vietai un tiesībām spēlēt LSBL play-off jūrmalniecēm pietrūka trīs uzvaras. Divas labākās komandas – RSU-2 un BK ”Kolibri”kvalificējās LSBL izslēgšanas spēlēm.