Sports un aktīvā atpūta
Jūrmalas sieviešu basketbola komandas spēle

Trešdien, 13. decembrī, Baltijas basketbola līgā sievietēm “Jūrmala” izcīnīja pirmo uzvaru, savā laukumā apspēlējot “TTT – Juniors” ar 74:58.

Spēles sākums bija mazrezultatīvs, taču otrajā puslaikā mājiniecēm izdevās gūt 20 punktu pārsvaru. Rezultatīvi spēlēja Žozefīne Sīpoliņa, iemetot 6 no 14 tālmetieniem, un Nikola Ozola, savukārt komandas kapteine Aleksa Purmale paveica pašaizliedzīgu darbu aizsardzībā, 15 atlēkušajām bumbām pievienojot trīs bloķētus metienus.

Decembra sākumā Jūrmalas basketbolistes pirmo reizi sezonā devās izbraukumā uz Lietuvu. Spēle Šauļos bija otra rezultatīvākā spēle sezonā, kur abas komandas kopā guva 187 punktus. Jūrmalniecēm visas pieteiktās spēlētājas atzīmējās statistikas punktu ailē un komanda sameta 80 punktus. Atklātā basketbolā ar to bija par maz – Šauļu vienība, spēlējot bez divām pamata piecinieka spēlētājām, guva 107 punktus un svinēja piekto uzvaru.

Četras dienas vēlāk “Jūrmala” viesojās vēju pilsētā Liepājā. Jūrmalnieces vairāk nekā 30 minūtes noturējās cīņā, bet otrā puslaika sākumā pieļautās deviņas kļūdas liedza galotnē cīnīties par uzvaru. Kurzemniecēm panākums ar 84:60. Lielisku spēli atkal aizvadīja Jūrmalas komandas kapteine Aleksa Purmale, gūstot 10 punktus un izcīnot 16 atlēkušās bumbas. Paula Pētersone realizēja 4 no 8 tālmetieniem.

Pirmā apļa pēdējo spēli Baltijas basketbola līgā  “Jūrmala” aizvadīs izbraukumā pret Lietuvas čempionēm Viļņas “Kibirštis”, savukārt nākamā mājas spēle notiks 10. janvārī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē. Vairāk informācijas: www.jurmalabasket.lv