Sports un aktīvā atpūta
Volejbola turnīrs
Arī šogad Jūrmalas pludmales centrā tiks uzbūvētas īpaši šim pasākumam paredzētas tribīnes, kas varēs uzņemt vairāk nekā 2000 pludmales volejbola cienītāju. Foto no Jūrmalas pašvaldības arhīva

No 13. līdz 16. jūnijam Majoru pludmales smiltīs norisināsies Eiropas Olimpiskās atlases turnīrs pludmales volejbolā – CEV Nāciju kauss 2024. Latvijas vīriešu un sieviešu pludmales volejbola izlases cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz Vasaras Olimpiskajām spēlēm, kas šovasar notiks Parīzē.

Četru dienu laikā būs vērojamas 76 pludmales volejbola spēles, kur sacentīsies 12 valstu pārstāvji – gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Nāciju kausā savā starpā sacenšas valsts pret valsti, kur katra valsts startē ar divām komandām un pēc divu spēļu cīņām starp divām valstīm vienāda rezultāta gadījumā jāspēlē izšķirošais – zelta sets, lai izcīnītu kvotu dalībai Parīzes Olimpiskajās spēlēs.

Latviju vīriešu komandā pārstāvēs Mārtiņš Pļaviņš un Kristians Fokerots, Ardis Daniels Bedrītis un Artūrs Rinkevičs; dāmu konkurencē – Anija Ozoliņa un Anete Namiķe, Marta Ozoliņa un Luīze Skrastiņa.

Biļetes ir iespējams iegādāties interneta vietnē bezrindas.lv.

Jūrmalniekiem ar Jūrmalas iedzīvotāja karti ir iespēja iegādāties biļetes ar 20% atlaidi. Karte būs jāuzrāda pie ieejas kopā ar biļeti.

Pie centrālā laukuma tiks organizēta fanu pilsētiņa ar dažādām aktivitātēm ikvienam apmeklētājam.

Aktuālā informācija par finālposmu – tīmekļvietnē www.volejbols.lv.

CEV volejbola stadions
Izloze