Kultūra un izklaide
Jūrmalas krāsnu skrējiens

3. augustā Jūrmalā, Kauguru parkā Mazajā Nometņu ielā 1, norisināsies starptautiskais Jūrmalas Krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem piecu kilometru distancē būs iespēja piedzīvot krāšņu festivāla atmosfēru.

Krāsu skrējiens (“The Color Run”) ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tajā piedalās vairāk nekā astoņi miljoni dalībnieku.

Krāsu skrējienā var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru.

Jūrmalas Krāsu skrējiens notiek jau devīto gadu. Šogad būs īpaši pārsteigumi dalībniekiem, jo Jūrmalas Krāsu skrējiens iekļauts globālā zīmola “The Color Run” Disko tūrē. Jūrmalas Krāsu skrējiena laikā norisināsies arī zumbas meistarklases, kuras vadīs treneri no Baltijas valstīm.

Krāsu skrējiena dalībniekiem būs jāveic piecu kilometru distance, bērniem vecumā no diviem līdz 12 gadiem būs bērnu distances. Distanci var veikt skrienot, dejojot, nūjojot vai pastaigājoties un izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs četri krāsu punkti un viens putu punkts.

Katrā distances kilometrā dalībniekus nobērs ar attiecīgā kilometra krāsām. Krāsu skrējienā tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kura ir 100% dabīga un nekaitīga videi un cilvēkiem. Jūrmalas Krāsu skrējiena apģērbs – baltā krāsā, ieteicams izmantot saulesbrilles.

Krāsu skrējiena starti būs Kauguru parkā Mazajā Nometņu ielā. Reģistrēšanās krāsu skrējienam norises vietā – no plkst. 8.30, starts bērnu skrējienam – plkst. 11.00, starts Jūrmalas Krāsu skrējienam – plkst. 12.30.

Iepriekš reģistrēties dalībai skrējienā un iegādāties īpašos Jūrmalas Krāsu skrējiena kreklus, kā arī iepazīties ar Jūrmalas Krāsu skrējiena nolikumu var līdz 31. jūlijam tīmekļvietnē www.baltijasmaratoni.lv. Reģistrēties varēs arī pasākuma norises vietā.

Jūrmalas iedzīvotāja kartes īpašniekiem dalība krāsu skrējiena 5 km distancē un bērnu skriešanas distancēs – bez maksas.

Jūrmalas Krāsu skrējiens tiek rīkots ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu, pasākumu organizē “Baltijasmaratoni.lv”.

Krāsu skrējiena laikā tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video pēc sacensībām tiks publicēti  tīmekļvietnē www.baltijasmaratoni.lv.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai  un sabiedrības informēšanai. Vairāk informācijas https://www.jurmala.lv/lv/fotografesana-un-filmesana-publiskajos-pasakumos

Jūrmalas Krāsu skrējiens