Jauniešiem
Jauniešu māja

Februārī Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs jauniešus vecumā no 13 gadiem aicina uz dažādiem pasākumiem sevis pilnveidei un saturīgai brīvā laika pavadīšanai. Visi pasākumi norisinās Jūrmalas Jauniešu mājā, kas atrodas Kauguru parkā Mazajā Nometņu ielā 1.

2. februārī plkst. 17.00 notiks golfa nodarbība jauniešiem, kas pielāgota iekštelpām. Tiks praktizēti golfa pamati kā, piemēram, pareiza nūjas turēšana, izmantojamo nūju atšķirības, pamatsitieni u.c. Pieteikšanās: https://bit.ly/golfsjauniesiem

5. februārī plkst. 12.00 – FPV Dronu sacensības. Pieteikšanās sacensībām: https://bit.ly/dronusacensibas

8. februārī plkst. 18.00 norisināsies Jūrmalas Jauniešu domes debates un vēlēšanas. Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt debates, lai iepazītos ar Jūrmalas jauniešu domi un priekšsēdētāja kandidātiem.

10. februārī plkst. 17.00  Kino vakars. Lielā pieprasījuma dēļ aicinām pieteikties laicīgi: https://bit.ly/kinofebruaris.

10. un 24. februārī plkst. 16.00, 17.00 un 18.00 notiks bezmaksas individuālās karjeras konsultācijas, kurās jaunieši varēs izpētīt jomas, ar kurām saistīt turpmāko mācību procesu un nākotnes karjeru. Visiem, kuri pieteikušies līdz šim, būs iespēja saņemt konsultāciju. Nākamie pieteikšanās un brīvie datumi tiks izsludināti februāra beigās.

Līdz 12. februārim norisināsies kandidātu izvirzīšana Jūrmalas jauniešu Gada balvai 2022. Konkursā atskatīsies uz paveikto un godinās nominantus septiņās kategorijās – Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Jauniešu komanda, Jaunietis uzņēmējdarbībā, Balsts jauniešiem, Solis augšup, Notikums jauniešiem. Pieteikuma anketa: https://bit.ly/jauniesubalva2022

Līdz 12. februārim jaunieši laipni aicināti iesniegt savas brīvprātīgā darba grāmatiņas, lai piedalītos Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2022 konkursā, pretendējot uz balvu nominācijā Gada brīvprātīgais. Visi jaunieši, kuri būs savākuši vismaz 30 darba stundas, varēs iegūt Jūrmalas valstpilsētas pašvaldības apliecinājumus.

14. februārī – Valentīndiena Jauniešu mājā. Būs jautras, jaukas un tematiskas aktivitātes ikvienam.

20. līdz 25. februārim norisināsies Jūrmalas Jauniešu Gada balvas publiskais balsojums. Balsošana norisināsies tiešsaistē Jūrmalas jauniešu Facebook profilā.

20. februārī plkst. 17.30 jaunieši aicināti apmeklēt grupu nodarbību par karjeras un izaugsmes iespējām. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās: https://bit.ly/personigaistels

22. februārī plkst. 18.00 bezbailīgo stāstu vakars ar mūziķi un policistu Nikolaju Puzikovu. Iedvesmas un pieredzes stāsti par to, kā apvienot divas tik dažādas nodarbes. Pieteikšanās: https://bit.ly/stastinikolajspuzikovs

28. februārī plkst. 16.30 varēs piedalīties otrā aktivitāšu ciklā “JIC jaunietim”, kurā ik mēnesi jaunieši un citi interesenti tiek iepazīstināti ar Jauniešu mājas piedāvātajām iespējām.

Jauniešu mājas darba laiks – no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst.12.00 līdz 19.00.

Plašāka informācija sociālajos tīklos Facebook vai Instagram @jurmalasjauniesi, vai sazinoties pa tālruni +371 25728797.