Kultūra un izklaide
"Rīga Jūrmala" koncerts Dzintaru koncertzālē

Sākusies pieteikumu pieņemšana Jūrmalas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu konkursa mērķprogrammā “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”. Pieteikumus var iesniegt līdz 2022. gada 24. janvārim.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu var jebkura reģistrēta nevalstiska organizācija, komersants, pašvaldības (izņemot Jūrmalas valstspilsētas pašvaldību) iestāde un valsts iestāde vai institūcija.

Konkursa mērķis ir sekmēt profesionālās mākslas pieejamību Jūrmalā un sniegt iespēju baudīt daudzveidīgas vietēja un starptautiska mēroga profesionālās mākslas norises – izstādes, koncertus, festivālus, kinofilmas, izrādes –, kā arī realizēt kopprojektus sadarbībā ar Jūrmalas sadraudzības pilsētām, sekmēt Jūrmalas mūziķu un mākslinieku jubilejas ierakstu vai grāmatu izdošanu.

Iepriekšējos gados no konkursam iesniegtajiem projektiem atbalstīti klasiskās mūzikas festivāla “Rīga Jūrmala” koncerti, mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”, starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “Vox Angelica”, Rudens kamermūzikas festivāla koncerti Dzintaru koncertzālē, laikmetīgās mākslas projekts Jūrmalas muzejā un citi.

Pieteikumus ar norādi “Projektu konkurss “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”” līdz 2022. gada 24. janvārim (ieskaitot) var iesniegt, nosūtot pa pastu Jūrmalas pilsētas domei Jomas ielā 1/5, Jūrmalā, LV-2015, vai elektroniski – ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu uz e-pasta adresi pasts@jurmala.lv.

Plašāka informācija par projektu pieteikumu iesniegšanu pieejama sadaļā “Kultūras projekti”.