Jauniešiem
Vizuālis

No 16. janvāra līdz 12. februārim Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu jaunieti, vecāku, skolotāju, treneri un citu interesentu iesniegt pieteikumus un izvirzīt apbalvojumam jauniešus, līdzcilvēkus, organizācijas, pasakot paldies par paveikto jauniešu labā.

Balvas tiks piešķirtas septiņās nominācijās: “Gada jaunietis”, “Gada brīvprātīgais”, “Jauniešu komanda”, “Jaunietis uzņēmējdarbībā”, “Balsts jauniešiem”, “Solis augšup”, “Notikums jauniešiem”.

  • Jūrmalas “Gada jaunietis” – jaunietis, kurš aktīvi līdzdarbojies Jūrmalas jauniešu ikdienas dzīvē un tās uzlabošanā, veicis brīvprātīgo darbu vai attīstījis uzņēmējdarbību, aktīvi apmeklējis un darbojies skolas, projektu, organizāciju un citu rīkotajās aktivitātēs, kā arī iedvesmojis citus jauniešus un līdzcilvēkus.
  • “Jauniešu komanda” – klase, pašpārvalde, nevalstiska organizācija, interešu vai cita jauniešu apvienība, kura gada laikā aktīvi darbojusies un guvusi vērā ņemamus sasniegumus savā, skolas, ikdienas dzīves attīstībā.
  • “Jaunietis uzņēmējdarbībā” – jaunietis, kurš dibinājis savu skolēnu mācību uzņēmumu vai īstenojis cita formāta oficiālu uzņēmējdarbību patstāvīgi, ar skolotāja vai biznesa inkubatora atbalstu vai arī sniedzis ieguldījumu ģimenes vai cita uzņēmuma attīstībā.
  • “Gada brīvprātīgais” – jaunietis, kurš gada laikā veltījis visvairāk laika brīvprātīgā darba veikšanai, ko reģistrējis brīvprātīgā darba grāmatiņā.
  • “Balsts jauniešiem” – cilvēks (jaunietis, jaunatnes darbinieks, skolotājs, sociālais darbinieks u. c.), kurš jauniešiem sniedzis nesavtīgu atbalstu, veltījis savu laiku jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai.
  • “Solis augšup” – jaunietis, kurš pēdējā gada laikā parādījis ievērojamu personīgo izaugsmi, izrādījis iniciatīvu līdzdalībā un kompetenču pilnveidē.
  • “Notikums jauniešiem” – pasākums, projekts vai notikums jauniešiem, atbilstīgi interesēm un aktualitātēm, sasniedzot dažādas auditorijas.

Pretendentus var pieteikt docs.google.com/forms. Vairāk par konkursu, vērtēšanas kritēriji un nominācijas nolikumā, kas pieejams šeit, vai rakstot Jūrmalas jauniešu sociālo mediju kontos, vai pa tālruni +371 25728797.

Atskatīsimies uz 2022. gadā paveikto un konkursa “Jūrmalas jauniešu gada balva 2022” laureātus godināsim svinīgā pasākumā 3. martā Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā Jauniešu mājā Kauguros.