Kultūra un izklaide Sabiedrība
Daudzbērnu ģimene
FOTO: Anita Austvika

No 25. līdz 29. jūlijam Jūrmalas daudzbērnu ģimenes ir aicinātas piedalīties radošā dienas nometnē, kuras laikā Jūrmalas un Ķemeru Nacionālā parka amatnieki dalīsies savā pieredzē un prasmēs.

Nometne paredzēta gan lieliem, gan maziem saimes dalībniekiem. Darbnīcas lielākoties notiks visiem kopā. Pašiem mazākajiem, kas vēl nav gatavi veidot, šūt un darināt, būs mazā spietotava – radošas nodarbes zīmējot, rotaļājoties, spēlējot sporta spēles un veidojot leļļu teātri.

Līdz 4. jūlijam aicinām ģimenes pieteikt savu dalību nometnē, aizpildot elektronisko anketu: SPIETO / ģimeņu radošās amatu dienas Jūrmalā (google.com). Prioritāras ir Jūrmalas daudzbērnu ģimenes. Vietu skaits ir ierobežots. Pēc pieteikumu apstiprināšanas pieteiktajām ģimenēm jāapmeklē darbnīcas un pasākumus visas nometnes dienas.

Plakāts

Norises programma:

  • 25.un 26. jūlijs – darbnīcu dienas – apgūsim rotu veidošanu, darbosimies ar mālu un ādu, celosim jostas un aproces, kā arī darināsim arheoloģisko kreklu (šī darbnīca ir tikai pieaugušajiem).
  • 27. jūlijā dosimies uz Ķemeriem pie dravnieku saimes, lai kopīgi apraudzītu bišu dravas, iepazītu biškopības produktus un darbotos ar vasku.
  • 28. jūlijs ir pārgājiena diena uz Jūrmalas Brīvdabas muzeju.
  • 29. jūlijā darbosimies Antiņciema "Dārēs" – iepazīsim savvaļas ziedu spēku dažādos kosmētiskos izstrādājumos. Noslēgumā svinēsim Jumja dienu!

Saimei dalība nometnē ir bez maksas.

Kontaktpersona: Agnija Saprovska, e-pasts: jurmalas.amatnica@gmail.com, tālr.: +371 29541105

Radošās amatu dienas rīko biedrība "ASNE", sadarbībā ar Jūrmalas Amatnīcu. Projekts tiek īstenots Sabiedrības integrācijas fonda mērķprogrammas "Ģimenei draudzīgas vides veidošana" ietvaros.